THY uçakta WiFi ve bedava internet dönemi

Bu konuyu okuyanlar

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
THY, son olan bitenden sonra uçakta bedava WiFi ve internet dönemi başlatmış. Nerden biliyorum? Şu anda bu mesajı uçaktan yazıyorum. Keşke ABD böyle bir yasak koymadan da verseydi hizmeti. Ne de olsa kar kar fazlasını veriyoruz bilet içeresinde. Merak edenler varsa, bu konu hakkında sorularını yanıtlayabilirim.

ShiftBoss

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
289
Uçaktaki internet hızı sanırım en çok merak edilen konu. Torrent'e uygun mu görelim :)

Waddler

Müdavim
Reaksiyon puanı
612
video izlenir ama oyun oynanmaz diye düşünüyorum :) benim sorum ise uçağa internetin nasıl sağlanabildiği.

fragger

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,061
THY, son olan bitenden sonra uçakta bedava WiFi ve internet dönemi başlatmış. Nerden biliyorum? Şu anda bu mesajı uçaktan yazıyorum. Keşke ABD böyle bir yasak koymadan da verseydi hizmeti. Ne de olsa kar kar fazlasını veriyoruz bilet içeresinde. Merak edenler varsa, bu konu hakkında sorularını yanıtlayabilirim.

Upload durumunu çok merak ediyorum

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Bu konuyla alakalı yeni bilgiler öğrendim. Şimdi herkese bedava değilmiş. Laptop veya tablet getirenlere bedavaymış. Bir kart veriyorlar (voucher) orada tek uçuşta kullanılacak bir kod var.

Hız konusunda da şunu söyleyeyim. Youtube videosu açtım. 144p ile izledim. İzlemek için de 2 dk bekledim. Video, bizim son oyun şakası olan 8 dakikalık video.