The Witcher Serisi

Bu konuyu okuyanlar

fatihgkblt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Merhabalar, the witcher serisine başlicam ama şöyle bi durum var witcher 1 oynamak istemiyorum. Hikayesi güzel olsa da dövüş animasyonları ve grafikleri baya kötü 2007 senesinde çıkmış ne de olsa. Witcher 3ü çok beğeniyorum direk 3 ten başlasam ne kaybederim. 2 yi oynamam çok mu önemli

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,989
Witcher 1 her ne kadar oynanış olarak çok zevk vermese de hikaye olarak çok iyi. Oyun başlarında biraz sabredip oynamanı öneririm. Oynayamam dersen hikayesini internetten okuyup geçebilirsin ama ikinci oyunu kesinlikle oyna. Hikaye desen hikaye, grafik desen grafik, oynanış desen oynanış hepsi mevcut. İkinci oyundaki save dosyanı 3. oyuna aktarıp orada verdiğin kararların 3. oyuna etki etmesini sağlayabiliyorsun birde. Özetle birinci oyunu oynamasan bile ikiyi kesinlikle oyna. İndirim zamanı ikinci oyun 4, 3. oyun GOTY edition ise 30 TL oluyor zaten Steamde. Korsan oynayayım deme :)

theconfused

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İkinci oyunu kesinlikle oynamalısın ve birinci oyunla da ilgili bulabildiğince hikaye oku, diğer türlü ikinci oyun çok havada kalabilir.

Usui Takumi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,177
bana kalsa biri de oyna ikiyi de üçü de. Hikaye olarak 1 2 den çok daha iyidir. Zaten 25-30 saat civarına biten oyunlar. Oynamam dersen hikayelerini okumadan üçe geçme.