The Witcher II Geçemediğimiz Bölümler

Bu konuyu okuyanlar

Nikmikyok

Asistan
Reaksiyon puanı
1
wjyvs7.jpg

Merhaba Arkadaşlar The Witcher II oynayanlarınız muhakkak vardır bölüm geçmede sıkıntı yaşayanlarımız buraya yazar bölümü geçen arkadaşlar yardımcı olurlar.
ilk ben yardım istiycem. :)

Görev: Görülecek bir hesap. Olayların gelişmesini bekle..
diyor bi olay geliştiği yok heryeri gezdim tozdum bi görev yok. 60 harpi tüyü görevine gittim ondada takıldım 29 tüy toplayabildim harpiler yok :) yardımlarınızı bekliyorum.

BrknEs

Müdavim
Reaksiyon puanı
166
bende oyunu indirdim oynamayı falan düşünüyordum böyle saçma sapan görevler varsa hiç kurmayayım ?

Nikmikyok

Asistan
Reaksiyon puanı
1
bende oyunu indirdim oynamayı falan düşünüyordum böyle saçma sapan görevler varsa hiç kurmayayım ?

Bi saçmalık yok RPG tarzı hoş bi oyun oldukça güzel görevler biraz karışık geldi bana takılabiliyorum.

Charlie Scene

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
gecemediginiz yerler the witcher wikiadan yada youtubeden görevi yazıp araştırın ingilizce olarak görev ismini.. öle bulabilirsin..

Nikmikyok

Asistan
Reaksiyon puanı
1
gecemediginiz yerler the witcher wikiadan yada youtubeden görevi yazıp araştırın ingilizce olarak görev ismini.. öle bulabilirsin..
oyun Türkçe dil desteği oldugu için Türkçe oynuyorum ama buldum bu harpi görevini gece yarısı gidecekmişiz :)

Charlie Scene

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
hahahah bende indircektim ama bir türlü zaman bulamadım... :)

BrknEs

Müdavim
Reaksiyon puanı
166
ağa ben indirdim kurdum oyunu açarken d3dx9_39.dll windows üzerinde çalışmak üzere tasarlanmamış veya hata içeriyor uyarısı verdi yenisini indirdim yine hata devam ediyor acaba sorun ne ?

Nikmikyok

Asistan
Reaksiyon puanı
1
ağa ben indirdim kurdum oyunu açarken d3dx9_39.dll windows üzerinde çalışmak üzere tasarlanmamış veya hata içeriyor uyarısı verdi yenisini indirdim yine hata devam ediyor acaba sorun ne ?

Bende hiçbir hata olmadan kuruldu. Directx dosyalarını kur. net framework 4 ü falan hepsini kur belki düzelir.

--- Mesaj Güncellendi ---

Olayların gelişmesini bekle görevinde kaldım bilen geçen birileri varmı :)

Uranos

Müdavim
Reaksiyon puanı
15
Ben ejderli bölümü gecemedim hani köprüde 3 kişi yürürken ejder saldırıyor 1 kişi geride kalıyor kralı omuzlayıp biz ilerliyoruz ekranda ejderha saldırısından kacmak için sag tık basın diyor ama beceremedim taktigi ne o bölümün?

Cloakengaged

Müdavim
Reaksiyon puanı
145
Ben ejderli bölümü gecemedim hani köprüde 3 kişi yürürken ejder saldırıyor 1 kişi geride kalıyor kralı omuzlayıp biz ilerliyoruz ekranda ejderha saldırısından kacmak için sag tık basın diyor ama beceremedim taktigi ne o bölümün?

Hep S ye basarak köprüyü geçmeye çalış. Ejder yımrık atacakken sağ tuşa bas.

Cloakengaged

Müdavim
Reaksiyon puanı
145
önce durupmu sag tık yoksa direkmi tıklamak gerkiyor her defasında ejderin yımrıklarını yedim hatta köprüden fırlattıgı oldu:)

Hiç durmayacaksın orda. Bitek ejder alev çıkarırken köşelere oturcaksın.
Ben elim hep S'ye basılıyken diğer elimlede paso sağ tuşa basarak geçtim.

Uranos

Müdavim
Reaksiyon puanı
15
Tamam teşekkürler eve gidince deniyim

Blackout

Müdavim
Reaksiyon puanı
383
O görevde takıldıysanız sıkıntı var bana göre. :)
Haritadaki alan kısıtlamaları, zıplayamayan (dövüş esnasında sağa sola kaçınmak dışında) bir karakter, yan görev azlığı (bana göre) falan gibi benim açımdan nefret sebebi durumlar var. Ancak oyun genel anlamda güzel, dövüşler, kombolar, karakter gelişimleri falan keyifli olmuş. Aylarca Skyrim oynamamış olsam sanırım bu eleştirileri yapmazdım. Muhteşem bayan karakter modellemeleri, güzellik abidesi büyücüleri görebilmek (tüm detaylarıyla) için bile oynanır bu oyun. :p

Bir de önemli bilgi: Kesinlikle en az Hard seviyede oynayın arkadaşlar, (Türkçeye 'koyu' diye() çevrilmiş sanırım) hem oyundan alacağınız keyif çok artar hem de daha önemlisi normal seviyede oynadığınızda elde edemeyeceğiniz zırh ve kılıçların sahibi olabilirsiniz. Oyunda bana en çok keyif veren de zaten bunları almak için uğraşmak oldu açıkçası.

D

Deleted member 216045

SDN Okuru
d3dx9_39.dll dll yi indir bukadar ^^

Macrolight

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben bu oyunu bitirdim çok iyi bir oyun fakat belirli bir zamandan sonra sizi çok sıkmaya başlıyor hep aynı görevleri
yapıyormuşsunuz hissine kapılıyorsunuz.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar 2. bölümde büyünün peşinde ( hunting magic) kısmında bir cücenin rüyasını harpy mağrasından çalmaya gidiyoruz oraya kadar sorun yok ama caldıktan sonra deli gibi bi dünya harpy gelio büyük olanlardan öldüremiyorum hepsini ya 2 gündür gecemedimm oyunu silicem ya :( napıcam nası geçicem yardım edin lütfen ? 6 tane harpy tuzagı 2 tane normal kapan 6 tane samum bombam var tuzakların hepsini falan kuruyorm ama olmuo ya gecemıyorum :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
o harpi bölümünde bende ugrasnmıstım çözüm su arkadasım danseden yıldız diye bi bomba var ondan 5-6 tane salla üstlerıne kızarmıs tavuk oluolar bıde arkandan gelemıyceklerı bı yere gec yanı bı deyısle duvara daya sırtını kılıcı sag tıkla agır ama daha güçlü sallıyo ve üstlerine kesinlikle atlama aralarına girdimi çünkü işin bitiyor :) ve ara sırada kaç canını tazele ve iksir içmeyide unutma sarı asma kusu kırlangıc kurt iksirlerini içersen birde en büyük kristali sona bırak orda basında ölmüş bi muhafız olan kristal var yeşil kristaldi sanırım yeşil kristalide aldıktan sonra +17 defanslı zırh cıkıyor çok işine yarar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben de kralın katili görevinde kaldım beyler. sıikastçiler mağarada hatta büyüyle adamın hayaine girip gördüm falan şu gadwall iksiriyle. mağarayı didik didik ettim altını üstüne getirdim ama katiller yok orada ??

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Sen rüyadan çıktıktan sonra mağaraya gidip kral katilleriyle buluştukları odaya gireceksin. Orada taştan bir dev yaratık var. onu öldüreceksin sonra yerde yatan (senin önceki dövüşünde öldüremediğin) suikastçıyı göreceksin yaralı halde. Yeri: mağaraya girince yol boyunca ilerliyosun. Yerdeki tuzakları geçiyosun. sağ taraftaki vinç gibi şeylerin sonucusunun hiazasında sağdaki odaya giriyon. odanın sonunda uzun taştan kapı var. onu açınca suikastçıların buluştuğu yer.

Mr.Wolf

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
birazcık geç olcak ama biliyorum ebedi savaş görevinde draug denen bi boss var onu bi türlü geçemiyorum save falan varsa çok tatlı olur ya :D

CoderF Sapiens

Asistan
Reaksiyon puanı
116
biraz fazla geç olucak ama trol görevi çok zr yapamadım arkadaşlarım nerdeki onlara soryum bu arad kesinlikle kolay modda oynayın yoksa görevler çk zor oluyor