The Witcher 3 Türkçe Dil Paketi v.0.1 ve Hearts Of Stone Dil Paketi YAYIMLANDI

Bu konuyu okuyanlar

fumisannyas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocam çevirimiz resmi değil o yüzden otomatik olarak güncelleyemiyoruz. Üstüne kurmanız gerekiyor
Selamlar,Goty'yi yeni aldım. Resmi Türkçe sürümün çıktığını söylüyorlar ama ben oyunda bulamadım. Resmi de olsa bir yerden mi yüklemem gerekiyor dil desteğini? Bu arada 1-2 saat oynamış olmama rağmen fresh start modundan kurtulup expansionları da içeren seçeneğe giremedim. Nasıl oluyor da oluyor :) craft ile ilgili bilgileri nerden bulucaz? Onca çiçek miçek ne olacak, hepsini mi toplıycaz yani :)) health poition gibi bir şey yapamıyor muyuz, ölüp durmaktan yoruldum valla. Bunca soruyu cevaplayacak kişi ve kişilere şimdiden çok teşekkürler. İmdat yani!!! :))

mazruf

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Seviye yükseldikçe daha güçlü kılıçlar geliyor. Haritada hazine yerleri gösteriliyor. Oralarda bu kılıçları bulmak mümkün. Büyük sandıklarda da mutlaka kılıç oluyor.

Karakter bölümünde yetenek puanlarını kullanarak karakterin gücünü artırabilirsin. Can yenileme, daha fazla eşya taşıma vs.

DLC'lere girmek için yan görevleri beklemen lazım. Seviyenin üstünde görevleri oynamanı tavsiye etmem. Seviyen 12'dir görevdeki canavar 30 seviyedir, öldürmen çok zor.

Her çiçeği toplamana gerek yok. Simya bölümünde bombalar, iksirler, yağlar.. bunları görebilirsin. Mesela iksir bölümüne gir orada hangi bitkilerin eksik olduğunu görebilirsin. Tabii yeni tarifler için de şu tarif kağıtlarını bulman lazım.

Tys23

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,229
Seviye yükseldikçe daha güçlü kılıçlar geliyor. Haritada hazine yerleri gösteriliyor. Oralarda bu kılıçları bulmak mümkün. Büyük sandıklarda da mutlaka kılıç oluyor.

Karakter bölümünde yetenek puanlarını kullanarak karakterin gücünü artırabilirsin. Can yenileme, daha fazla eşya taşıma vs.

DLC'lere girmek için yan görevleri beklemen lazım. Seviyenin üstünde görevleri oynamanı tavsiye etmem. Seviyen 12'dir görevdeki canavar 30 seviyedir, öldürmen çok zor.

Her çiçeği toplamana gerek yok. Simya bölümünde bombalar, iksirler, yağlar.. bunları görebilirsin. Mesela iksir bölümüne gir orada hangi bitkilerin eksik olduğunu görebilirsin. Tabii yeni tarifler için de şu tarif kağıtlarını bulman lazım.
Kılıç bende bulamıyorum inanılmaz para kasıyorum ne bulsam satmaya çalışıyorum :D

fumisannyas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Teşekkürler de, oku kullanamıyorum neden acep? ok ve yay yani :D kılıçlar tamam 1 ve 2 ama seçeneklerde ok yok. Level 33, daha bi ok kullanamadık yahu. Goty de 33.levelden başlıyo ama bi hayrını göremedim.

mazruf

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Oku atmak için farenin orta tuşuna basmalısın. Çift basarsan otomatik atar, basılı tutarsan kendin nişan alırsın.

Silah / zırh yapan adamlardan "arbalet" alabilirsin.

fumisannyas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Oku atmak için farenin orta tuşuna basmalısın. Çift basarsan otomatik atar, basılı tutarsan kendin nişan alırsın.

Silah / zırh yapan adamlardan "arbalet" de alabilirsin.
valla orta tuş sezgileri kullanıyor. öyle ayarlamıştım şimdi oku hangi tuş atıyor onu da bulamadım, ayarlarda okun adı bile geçmiyor. Ne acayip :D Bir de ne olacak acaba bu Türkçe dil meselesi.

mazruf

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
valla orta tuş sezgileri kullanıyor. öyle ayarlamıştım şimdi oku hangi tuş atıyor onu da bulamadım ayarlarda. Ne acayip :D Bir de ne olacak acaba bu Türkçe dil meselesi.

Bu konudaki yama daha güzel. Bu yamayı kurup dil seçeneklerinden İngilizce'yi seçersen Türkçe yamaya kavuşursun.

SucsuzGenc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Hocam benim sürüm eski yamayı kursam çalışabilrmi acaba ?

fumisannyas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yAW imdat resmen, oku bombaları ve cepleri kullanamıyorum. Klavyede hiçbir tuş çalışmıyor. Farenin orta tuşunu da değiştirmiştim. Nerde olabilir???

mazruf

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Tuş ayarlarını varsayılan ayarlara döndürmeyi deneyebilirsin.

Son düzenleme:

Son mesajlar