The Witcher (1) Enhanced Edition Yapılamayan Görevler

Bu konuyu okuyanlar

Routinues

Asistan
Reaksiyon puanı
168
Herkese selamlar arkadaşlar...

İnternet de araştırdığım kadarı ile Witcher 2 ve 3'ün baya videosu,oynanışı,oyun tanıtımı ve hikaye gibi şeyleri çoğu kişi tarafından çekilip oyunculara sunulmuş.
Fakat gel gelelim The Witcher Enhanced Edition yani The Witcher 1 oyununa dair açıklayıcı bir video veya anlatış biçimi görevlerin nasıl yapıldığına dair bir video bulamadım.

Bende daha önceden Witcher oyununu çok oynamak istemiştim ama pc kaldırmıyordu ne yazık ki şimdi yeni pc aldım ve en başında yani Witcher 1'den oyuna başlamak istedim hem oynanışını hemde hikayesini daha iyi anlamak açısından.

Bu konuyu başlatma amacım The Witcher 1 oyununu oynayıp da yapamadığınız görevler olursa bu konunu altına ss olarak atıp daha önce oynamış veya şuan da oynayıp da görevleri geçen kişilerden yardım almanız.

Ayrıca benimde şuan geçemediğim ve anlamadığım bazı görevler var, bunların fotoğrafını aşağıda vermiş olacağım.

Oyunu bitirmiş veya hala görevleri hatırlayan arkadaşlar varsa yardım ederlerse çok mutlu olurum.

Eğer daha önce bu forumda The Witcher 1 oyunu ile ilgili böyle bir konu açılmadıysa bu konunu sabit konulara sabitlenmesini talep ediyorum.

Eğer açıldıysa da kendi sorunuma çözüm bulana kadar bu konunun bu forumda kalmasını rica ediyorum.