Teşhir ürün satın alınır mı tavsiye eder misiniz ?

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

fatihgkblt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Arkadaşlar iyi forumlar, bilgisayarcıdan teşhir ürün satın alınır mı ? baktığım bilgisayar benim ihtiyaçlarımı karşılar vaziyette ve fiyatıda uygun sıfırına göre. Bilgisayarı almaya gittiğim de nelerini kontrol etmeliyim ? nasıl sorunlarla karşılaşabilirim tavsiye verir misiniz ?

Ürün fiyatı : 1800 TL

Sıfır fiyatı : 2700 - 2800

INTEL CORE İ5 7200U 2.5 GHz TURBO BOOST İLE 3.1 GHz İŞLEMCİ
8 GB DDR4 2133 MHz RAM
NVIDIA GeFORCE 940MX 2 GB HARİCİ EKRAN KARTI
1 TB HDD

EA14

Doçent
Reaksiyon puanı
190
özellikle aksesuarları (kabloları, kalemi varsa) tam mı kontrol edin. ekran piksellerinde, tuşlarında veya dış kasasında problem olup olmadığnı kontrol edin. dokunmatik ise tüm ekranı kontrol edin. belkide en önemlisi alınca tekrardan bir format atın bilgisayara. bana sen alır mısın desen almam. aldığım ürünün sıfır kutusunu mutlaka kendim açmalıyım. karar sizin.

fatihgkblt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
özellikle aksesuarları (kabloları, kalemi varsa) tam mı kontrol edin. ekran piksellerinde, tuşlarında veya dış kasasında problem olup olmadığnı kontrol edin. dokunmatik ise tüm ekranı kontrol edin. belkide en önemlisi alınca tekrardan bir format atın bilgisayara. bana sen alır mısın desen almam. aldığım ürünün sıfır kutusunu mutlaka kendim açmalıyım. karar sizin.

hocam sıfır alma gibi bir lüksüm yok onun için ikinci el ve teşhir ürünlere bakıyorum ve fiyat olsun özellikler olsun benim işimi görebilecek donanıma sahip biraz araştırma yaptığımda çoğu kişi teşhir ürünlerinin rus ruleti gibi olduğunu düşünüyor ama benim aklıma pek yatmıyor. Çünkü sergilenen üründe millet açıp oyun oynamıyor sonuçta iki yenile yapıyor tuşlara basıp geçiyor hepimiz öyle yapıyoruz sonuçta. ama söylediğin şeyleri yapacağım

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,061
  • Forumda yeni bir konu başlığı açılmadan önce o konunun forumda mevcut olup olmadığı kontrol edilmelidir. Bunun için forumun arama özelliği kullanılabilir. Sunucumuz arama için oldukça hızlıdır ve bu işlem sadece birkaç saniyenizi alır. Forumda aynı ya da benzer içeriğe sahip konu varsa yenisi açılamaz.
Konu Kilit!

https://forum.shiftdelete.net/threads/forum-kurallari.43630/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...