Termal Otelde Tatil Kazanmışız Kafam Karışık ?

Bu konuyu okuyanlar

SÜMERLER

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Babam geçen sene bir avm de bir termal otelin anketine katılmış. Dün aradılar ve 3 gece 4 gün sadece yol masrafı bize ait olmak şartıyla hiçbir masraf yapmadan tatil yapacağımız söylendi 4 kişilik bir tatilmiş ve istediğimiz zaman kullanabilirmişisiz. Bugün de bizi bulunduğumuz şehrin en iyi oteline davet ettiler ve yemek yiyip oteli tanıtacaklarmış bize ayrıca tatil için gerekli davetiyeyi vereceklermiş. Bana bu çok inandırıcı gelmedi siz ne düşünüyorsunuz bu konuda daha önce başına bu tür birşey gelmiş olan var mı adamlar biraz sahtekar gibi geldi bana.

eSa

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
352
“Yapılan anket sonucu çekilişle bedava tatil kazandınız diyerek çağrıldığımız yere eşimle birlikte kendi aracımızla gittik. Aslında çağrılma sebebimiz farklıymış, devre tatil satışı için çağrılmışız. Yüksek sesli müzikle büyük bir alanda kalabalık içinde düşünmemize fırsat tanınmadan hızlı bir şekilde imzalanan sözleşme imzalattılar. Daha sonra eve gittiğimizde ..........

Yazının tamamı..
Yüksek Sesli Tatil Dolandırıcılığına Dikkat!

Darknes$

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
351
Bu termal otelleri ücretsiz tanıtım vs. yaparak devremülk satmaya çalışıyorlar onlardandır büyük ihtimal.