Tencerestore.com Dolandırıcı

Bu konuyu okuyanlar

Halil Kayaalp

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
facebookta veriyorlar reklamı, ünlü bir markanın tenceresi seti. Gönderdikleri ise alüminyum afedersiniz hayvanın önüne kap olarak kullanılmaz.
sakın aldanmayın ne bir iletişim no ne bir aderes. iltişim no ptt kargo il ürün geldiginde etiket üzerinde var ama baglamışlar sanal santrale ilk musait temsilci ilgilenecek. bekleki açsınlar.
burdan yazdım belki birilerin dolandırılmasına mani oluruz

POH

Asistan
Reaksiyon puanı
78
Sen tencereni bile facebook üzerinden almaya kalkarsan normal oh olsun sana.. Sen ve senin gibileri gördükçe ağız dolusu gülüyorum. Beter olun

Samed Yelgel

Asistan
Reaksiyon puanı
130
Sen tencereni bile facebook üzerinden almaya kalkarsan normal oh olsun sana.. Sen ve senin gibileri gördükçe ağız dolusu gülüyorum. Beter olun
Gülme kısmı hariç katılıyorum hocam. Facebook dan ürün alınırmı.. Hadi Tencere ile kurtardınız ama Telefon alan var telefon tonlarca alışveris sitesi var o akdar kaliteli müşteri ile tam zamanlı görüşen..

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,118
dava açma şansın olsa da muhatab bulamazsın Polis'lerin de başına bela olan tipler bunlar Polis yakalıyor Savcı bırakıyor...

Mirage28

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Olur olmadık sitelerden alışveriş yapmak hiç iyi değil.

Mustafa Deliktaş

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,239
Ulan ya ben de malum sitenin alışveriş sitesi zannettim, isim yüzünden şey etmiş diye düşündüm. Vay garibim ben :D

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
493
facebooktan almada sıkıntı yok, alınan firmayı araştırmama sıkıntı..
alışveriş öncesi firma bir search edilir.

ogizade

Asistan
Reaksiyon puanı
25
Ağabey o kadar pasif olmayın gidin dışardan alın. Elleyin,görün,bakın,inceleyin sonra alın. Facebook'dan gördün tamam ama satıcı firmayı araştırsaydın keşke. :)

Samed Yelgel

Asistan
Reaksiyon puanı
130
Ağabey o kadar pasif olmayın gidin dışardan alın. Elleyin,görün,bakın,inceleyin sonra alın. Facebook'dan gördün tamam ama satıcı firmayı araştırsaydın keşke. :)
Hocam, indirim peşinde koşulur, ama bizim millet indirim değil, ölücü ölücü, 99₺ Ye veriyorlar o kadar pahalı şeyi sonra böyle oluyo

penguin

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
Siteleri zaten ben dolandırıcıyım diye bağırıyor. 1 saatte hazırlanabilir, hiç bir adres ve iletişim bilgisi de yok. Kalan ürün sayısını da sürekli azalıyor göstererek insanlara dolandırıcı olup olmadıklarını düşünmek için fırsat bırakmıyorlar. Neyse ki kutudan salatalık çıkmamış. Geçmiş olsun.

Samed Yelgel

Asistan
Reaksiyon puanı
130
Siteleri zaten ben dolandırıcıyım diye bağırıyor. 1 saatte hazırlanabilir, hiç bir adres ve iletişim bilgisi de yok. Kalan ürün sayısını da sürekli azalıyor göstererek insanlara dolandırıcı olup olmadıklarını düşünmek için fırsat bırakmıyorlar. Neyse ki kutudan salatalık çıkmamış. Geçmiş olsun.
Aynen sitenin tasa... pardon yoktu.. aşırı sade, Yahu insan WordPress kurar ücretsiz alışveriş teması kurar öyle dolandirir değilmi :D :tearsofjoy: