Temayı sildim ama bazı özellikleri hala duruyor.

Bu konuyu okuyanlar

Cihan_Demircan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar, Winterboard yukledim sonrasinda ise bir tema(adini unuttum). Sonra bunlari kaldirmak istedim. Once temayi sonra ise winterboard u telefondan kaldirdim. Fakat temanin STATUSBOARD'a(durum cubugu) getirdigi ozellik hala surmeye devam ediyor. Bunu nasil kaldiririm?

yduguhez.jpg

Hatta Fotografta goruldugu gibi pil simgesi eski simgeyle, yeni simgenin karışımı birsey olarak kaldı( yarisi eski simge yarısı noktalı yeni simge)

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Arkadaslar, Winterboard yukledim sonrasinda ise bir tema(adini unuttum). Sonra bunlari kaldirmak istedim. Once temayi sonra ise winterboard u telefondan kaldirdim. Fakat temanin STATUSBOARD'a(durum cubugu) getirdigi ozellik hala surmeye devam ediyor. Bunu nasil kaldiririm?

yduguhez.jpg

Hatta Fotografta goruldugu gibi pil simgesi eski simgeyle, yeni simgenin karışımı birsey olarak kaldı( yarisi eski simge yarısı noktalı yeni simge)

Jailbreak tan o temanın tweeker ını sildiğine eminmisin ?

Cihan_Demircan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sorunu çözdüm, şöyleki;

Sırasıyla Winterboard ve o temayı tekrar yükledim. Tema ayarlarından StatusBar'ı deaktif yaptım. Status bar eski haline döndü. Sonra temayi cydia uzerinden tekrar kaldirdim.

İlgilenenlere tesekkur ederim.