Tema, WallPaper, Skin, - Vista Transformation Pack 8...

Bu konuyu okuyanlar

iHSaN-1

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Birazda WindowBlinds temaları paylaşalım. :)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

XP-WMP11Edition WB XP

XP_WMP11Edition_by_vistamen.png

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Theme-Fx WB XP

Theme_Fx_by_Scuall_Fx.jpg

Silver Surfer WB XP

Silver_Surfer_WindowBlind_by_iiswiis.png

NVI PRO V14.5 WB XP

INVI_PRO_V14_5_by_007TINAR.jpg

iHSaN-1

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Birazda duvar kağıdı paylaşalım. :)

pranabytumbag8.jpg

KaYDeT
----------------------------------------------------------------------------------

Sea_by_Vaen.jpg

KaYDeT
----------------------------------------------------------------------------------

love_chicago_by_lotuslogo.jpg

KaYDeT

Sinner_by_Vaen.jpg

KaYDeT

c_o_l_o_r_and_g_r_a_y_by_drsmith.jpg

KaYDeT

_by_Vasilisa.jpg

KaYDeT

Jakarta_Cityscape_by_digirain.jpg

KaYDeT

rockymountainsbyskoyplhwb1.jpg

KaYDeT

iHSaN-1

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Buyrun arkadaşlar Photshopta yaptığım duvar kağıdı.Resimdeki bayyan Keira Knightyle. ;D

keiraknightylemymodyk6.jpg

inndiR...

iHSaN-1

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ICONPACKAGER v3.20

IconPackager sisteminizdeki tüm ikonlara temalar uygulayarak bunları değiştirmenizi sağlayan bir masaüstü iyileştirme aracıdır. Daha sonra özel ikonlarınızı tek bir dosyaya kaydederek bir ?paket? yaratabilirsiniz. IconPackager WindowBlinds ile bütünleşir, fakat tek başına bir ürün olarak da kullanabilirsiniz. Ayrıca IconPackager Windows shellinizi bükmenizi sağlar. 2.0 sürümü ikon toplumundaki bazı üst düzey sanatçılar tarafından yaratılmış bir dizi ikon paketleri eklemişti. 3.2 sürümü daha fazla ikona, düzeltmelere ve kullanıcılardan gelen tavsiyelere dayanan geliştirmelere sahiptir ve kayıtlı sürüm hemen hemen tüm ikonları özellikler diyalogundan değiştirme becerisini destekler.

IconPackager İnnDiR

Not: Deneme sürelidir.

Herseyalan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
S.a arkadaşlar ...Ben Vista Pack 7 yi güvenli modda kuramadım hata verdi , normal modda kurdum hiç bi degişiklik yok ne yapmalıyım..Nasıl kaldırabilirim yardımcı olursanız sevinirim?

Reaksiyon puanı
23
ihsan harikasın özellikle o bayan arkadaşımız masaüstümde güzel bir duvarkağıdı oldu hayran aşık olarak bakıyorum ;D

iHSaN-1

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Herseyalan dedi ki:
S.a arkadaşlar ...Ben Vista Pack 7 yi güvenli modda kuramadım hata verdi , normal modda kurdum hiç bi degişiklik yok ne yapmalıyım..Nasıl kaldırabilirim yardımcı olursanız sevinirim?

O hata KB925902 güncellemesi ile bir hata. O sorunu düzeltmek için ya o güncellemeyi denetim masasından kaldırmalısınız. Ya da Vista Transformations Pack 7.01 beklemelisiniz. VTP 7.01'de VTP 7'deki hatalar giderilerek, vistadaki şeffaflığı sağlayacak eklentiler olacak. Konunun başında özellikle demiştim, altı çizgili ve kırmızı renkte; önce sistemin yedeğini alın(yani sistem geri yükleme noktası oluşturun ) diye... İşte bu yüzden. Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız sistemi geri yükleyerek kurtarabilirsiniz. Normal modda kurmayı kesinlikle önermem. Çünkü sistem dosyalarını VTP 7 dosyaları ile değiştirdigi için, PC yeniden başlatıldığında sistem dosyalarını göremiyo ve format atmak zorunda kalırsınız...

Siz isterseniz güvenli moda girin güvenli moddan kaldırmayı deneyin. Kaldırma işini VTP 7'nin setup kurulumunu tekrar çalıştırın ve Remove diyerek VTP 7'yi sisteminizden kaldırın. Ama kesinlikle güvenli modda yapın bu işlemi... ^^

Sheythun

Asistan
Reaksiyon puanı
20
İhsan eline sağlık :) Paylaşmaya devam... Hatta bunlar için ayrı bir başlık açsan bile olurdu, toplu olması da güzel tabi... Bildiğin gibi yap... :)

PcMaSTeR

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Bricko ultimate tercihimdir, VTP7 kararlı sürüm yok son çıkan sorun yaşatıyor. Bricko kuracaklara tavsiyem Kurarken Windows Movie maker'ı devre dışı bıraksınlar yoksa Movie Maker kullanılmaz hale geliyor ;)

iHSaN-1

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Burak Barbak dedi ki:
İhsan eline sağlık :) Paylaşmaya devam... Hatta bunlar için ayrı bir başlık açsan bile olurdu, toplu olması da güzel tabi... Bildiğin gibi yap... :)

Teşekkür ederim. Çok şey paylaşmak istiyorum burada, ama işler çok yoğun bu aralar. Biraz tenhalaşsın ortalık devam edecem paylaşıma.

Sheythun

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Deviant Art'taki arkaplanlık resimleri bilgisayarımda topluyorum :) Sağol..

iHSaN-1

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Concrete

concrete_by_pqueiroz.jpg

innDiRCeM
-------------------------------------------------------------------------------------
Stuck For Titles

Stuck_For_Titles___Again_by_causticFX.jpg

innDiRCeM
-------------------------------------------------------------------------------------
Postcard from the sky

Postcard_from_the_sky_by_ciesco.jpg

innDiRCeM
Being with you

Being_with_you_by_angelriz.jpg

innDiRCeM
---------------------------------------------------------------------------------------
Flower wallpaper

flower_wallpaper_by_kajali.jpg

innDiRCeM
---------------------------------------------------------------------------------------
Pink Fever

Pink_Fever_by_michikun06.jpg

innDiRCeM
----------------------------------------------------------------------------------------
Rain Droplets II

Grass_Droplets_by_DEADLYRETRO.jpg

innDiRCeM
----------------------------------------------------------------------------------------
_beach

_beach_by_nikefan1988.jpg

innDiRCeM
Freedom 2

Freedom_2_by_Eltasia.jpg

innDiRCeM

Sheythun

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Sağol ihsan.. Her gün o kadar çok siteye giriyorumki deviant art'a girmeye fırsat bulamıyorum. Oraya girdiğim zaman da çıkamıyorum :D Sen seçip seçip koyuyorsun... Beğendiklerimi yine yedekledim :D

iHSaN-1

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Rica ederim Burak... :)

Bu da Ağustos masaüstüm. ^^

Bu da kendi yaptığım duvarkağıdı... ^^

Think Different

Think_Different_by_CeSa73.jpg

innDiRCeM

iHSaN-1

Asistan
Reaksiyon puanı
0
XP-BlueTotal For WindowBlinds XP

XP_BlueTotal_by_vistamen.png

innDiRCeM

--------------------------------------------------------------------------------------

Vista Ultimate For IconPackager

2006014905412959784_rs.jpg

innDiRCeM

iHSaN-1

Asistan
Reaksiyon puanı
0
S u n d a y

S_u_n_d_a_y_by_MizanX.jpg

innDiRCeM
***********************************************************************************

T U L I P S . . . . . . . 2 3

T_U_L_I_P_S_______________2_3_by_jailbird.jpg

innDiRCeM
***********************************************************************************

Field of Flowers

Field_of_Flowers_Wallpaper_by_curious3d.jpg

innDiRCeM

F o r s a k e n

F_o_r_s_a_k_e_n_by_MizanX.jpg

innDiRCeM

Surf Nightmare

Surf_Nightmare_by_ewnrider.jpg

innDiRCeM

Daisy Flower II

Daisy_Flower_II_by_ralph1975.jpg

innDiRCeM

erdincguler

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iHSaN dedi ki:
Buda benim kullandığım visualstyle. ;)

Leopard by ~neodesktop

leopardpreviewbyneodeskli8.jpg

selam ihsan senden daha önce windowblinds almıştım sağolasın çok işime yaradı biilgisaayrım şenlendi...üzerine bide macos görüntüsünü yaptım süper oldu ama hala eksikleri var...bana windowbilinds programıyla leopard glass gibi bir ekran görüntüsünün aynısına sahip olabilmem için neler yapmam lazım resimli bir şekilde anlatırmısın.mesala dockları nasıl yapıcam falan şöyle resimli bi ayarlarını anlatırmısın...
birde bilgisaayrımı 3 kişi kullanıyor ben sadace benim hesabımı değiştirmek istiyorum bunu yapabiirmiyim yada nasıl yaparım...
biliyorum çok zahmetli oldum ama yardımcı olursan sevinirim

erdincguler

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iHSaN dedi ki:
Rica ederim Burak... :)

Bu da Ağustos masaüstüm. ^^

Bu da kendi yaptığım duvarkağıdı... ^^

Think Different

Think_Different_by_CeSa73.jpg

innDiRCeM

selam yine ben az önce mesaj atmıştım ama ağustos masaüstünü görmemişim.böyle bir masaüstü için hangi programları ce temaları yüklemem geek bana bir liste şeklinde yapmam geekenleri yazabilirseniz sevinirim...

iHSaN-1

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Erdinçcim böyle bir masaüstü yapabilmen için olması gerekenler;

1) Öncelikle WindowBlinds programının yüklü olması gerekir.
2) 1-2 sayfa önde Leopard glass temasını verdim. Ordan indirebilirsin.
3) Alttaki simgeler içinse Rocket Dock veya Object Dock programının yüklü olması lazım.
4) Sağ üst köşedeki HD simgesi ve dock simgesi için Avedesk programının olması gerekir.
5) Sol üst köşede gördüğün Albüm kapağı ve ismini gösteren program ise CD Art Display.

Şimdiik bu kadar... ^^

Son mesajlar