Tema kodlamasını bilen insan arıyorum.

Bu konuyu okuyanlar

Nusrat Aghayani

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Merhaba arkadaşlar, Temamı koda dökücek bir şahıs arıyorum.Piyasayı bilmediğim için ve kendim öğrenci olduğum için fiyatları bilmiyorum ve ortalama pahalı bir şeyler çıkacağını düşünüyorum. Şimdi site siteyi anlatayım kafanızda bir şeyler canlansın ve daha oturaklı bir fiyat verin. Aklımda ki proje Bağış teması projedir arkadaşlar. Sade bir tema düşünüyorum(temayı daha tasarlamadım ama aklımda baya %90 nı hazır :) )
qvGvgD.jpg
tema buna benzer bir şey olacak. bakın aynısı demiyorum benzer tabi ki de bazı farklılar ve detaylar eklenecek. Makale kısmında yardıma muhtaç ailenin fotoğrafı ve bilgileri. alt tarafta (bar) ne kadar paraya ihtiyaç olduğu ve ne kadarının temin edildiği ve bağış yap butonu. İnsanlar para yerine eşyada bağışlaya bilecek, atıyorum bağış butonuna tıklayınca para miktarını değilde ek açıklamaya ben 50 adet kiyafet bağışlamak istiyorum yazacak.

Şimdi arkadaşlar böyle bir tema farzedelim bunun kodlaması ne kadara patlar? Not: şunu söyleyeyim Ben bu işi Allah rızası için yapmak istiyorum ve temadan herhangi bir gelirim olmayacak. Bu temayı yardım kurumlarına hediye etmek istiyorum (tanıdığım baya yardım kurumu var) yani temadan para kazanılmayacak. Eğer kardeşler varsa bedava yapabilecek çok mutlu olurum ben tasarlarım o kodlar. Ve ya fiyatlar pahalı olursa(dediğim gibi öğrenciyim) Para yerine, tasarımda yapabilirim. Atıyorum istediği 2 tema tasarımı yaparım oda bu temayı kodlar sonradan o 2 tema tasarımıda kodlayıp satar tüm para cebine kalır. Tekliflere açığım arkadaşlar saygılar

Web Kartalı

Asistan
Reaksiyon puanı
115
Güzel fikir, vaktim olsa yardımcı olurdum..
Müsaid durumda olan arkadașlar varsa yardımcı olurlar.. Konuyu r10 gibi platformlarda açma șansın varsa daha çok kișiden destek alabilirsin.