Telsiz Kullanım Ücreti

Bu konuyu okuyanlar

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Ara söyle kayıt yapılmıyor de..:D

Demnesia

Profesör
Reaksiyon puanı
43
Bakalım birkaç güm bekliyeyim belki site databaseine geçmemiştir daha numara, hala kaydetmezse o zaman ararım :D

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Eski turkcell numaram değişmez demi bu arada..:D

Reaksiyon puanı
2,146
Aynen ben de turkcelli vodafone yapmıştım bi işe yaradığı yok trkcllnin :)

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Geçenlerin çoğu turkcelli arkadaşlar önümdeki evrakların çoğu turkcelden vodafona başvuranların evrakları ile doluydu :D

mardecity

Asistan
Reaksiyon puanı
0
turkcell bu aralar sapıttı iyice resmen milleti soymaya başladı.:mad:

Demnesia

Profesör
Reaksiyon puanı
43
Site olayını çözdüm, hatta 5 TL yüklemek gerekiyomuş önce :D

Roland.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Ben dün numaramı Vodafone' a taşıdım.10 senedir turkcell kullanıyordum.

madmex

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Şuan tüm operatör ve hatlardan alınanan bir vergidir.
Devlete ödenir eskiden cep telefonlarından alınan verginin hat üzerinden alınmasıdır

ByEGT

Profesör
Reaksiyon puanı
15
1 ay kadar önce Turkcell 960 milyon TL cezaya çarptırılmıştı sanırım. Bu zararı çıkartmak adına pek çok tarifesinde ücret değişikliğine gitti. Tonla Kazan'ı da puanlı sisteme çevirerek içine ettiler. Önceden kazandığımız TL'leri 1 ay boyunca konuşmada kullanabiliyorduk. Şimdi yeterli puanı biriktirip çoğu 1 günlük olan konuşma-SMS-internet paketlerinden almamız gerekiyor. Bunun tesellisi olarak günde 5 SMS bedava verdi ama an itibariyle çalışmıyor. :D

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Bugün 4'üncü gün ve vodafon hattım henüz açılmadı of..:D

Bilgili99

Profesör
Reaksiyon puanı
252
Bugün 4'üncü gün ve vodafon hattım henüz açılmadı of..:D
Eeee Türkselden kaçan kaçana yoğundur tabi şimdi adamlar açılır bu gün büyük ihtimal yoksa sen işlem yapan bayiye sor o olmazsa müşteri hizmetlerini ara bazen bayiler biriktirip öyle yolluyor merkeze ne zman bildirildi önemli çünkü senin başvurun merkeze ne zaman iletildi ise yasal süre o günden sonra başlıyor

RunoadeS

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Bide bu aralar turkcellde şu moda oldu:
BTK kararı efendim. Bizimle ilgisi yok.

Kamu hattı kullanıyorum;
1200 dk dan 1000 dk ya düşündüler + 1000 sms veriler. (1200 dk varken ne yapacaksak)
fiyatı da 40 tl den 45 tl ye çıkardılar.
Telefon açtım müşterş temsilcisine " BTK kararı efendim bizimle ilgisi yok" dediler. Gül Gül öldüm.
Birde baktım ertesi gün vodafondayım.

BTK kararı olsa tüm operatörler aynı anda bu uygulamaya geçerlerdi. BTK'da bunu kamu oyuna duyururdu. Ben BTK'nın sitesinde öyle bir karar görmedim. Turkcell kafasına göre iş yapıyor. Vodafone'a geçmek iyi bir seçim olmuş. Tebrikler.

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Eeee Türkselden kaçan kaçana yoğundur tabi şimdi adamlar açılır bu gün büyük ihtimal yoksa sen işlem yapan bayiye sor o olmazsa müşteri hizmetlerini ara bazen bayiler biriktirip öyle yolluyor merkeze ne zman bildirildi önemli çünkü senin başvurun merkeze ne zaman iletildi ise yasal süre o günden sonra başlıyor
Bugün saat 15:00 da açılacakmış bakalım :)

Bilgili99

Profesör
Reaksiyon puanı
252
Ben mesj da attım merkezine öyle bir durum yok şu anda gelecek ne gösterir onun garantisini de ben veremem ama emin ol Türksel'in onda biri bile kazık yemezsin :)

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
Ben mesj da attım merkezine öyle bir durum yok şu anda gelecek ne gösterir onun garantisini de ben veremem ama emin ol Türksel'in onda biri bile kazık yemezsin :)
telsiz kullanım bedeli bahane zaten. maksat turkcellden kurtulmak. kaçan kurtuluyor zati. :D

[video=youtube;C2iIsX5IIl8]http://www.youtube.com/watch?v=C2iIsX5IIl8[/video]

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Şuan vodafone'den yazıyorum hayırlı uğurlu olsun..:D

dream3r

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
telsimden de geldi 1 ağustos tan itibaren geçerliymiş. vodafone a geçmek isteyen arkadaşlara duyrulur..

hayvaniyet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hepsi birbirinde kazıkçı bunların, sabah sabah sinirim tepeme geldi, bi telefondan internete girelim dedik, turkcell herzamanki gibi geçiriyor, hadi dedim vodafona bakayım, onunda konuşması pahalı, ben turkcellde 30 tl yüklerim 4.5 saat her yöne ve 300 sms gelir, ama internet pahalı, bana kalırsa bunlar anlaşmalı, turkcell konuşma ucuz vodafone internet, aveadan bahsetmiyorum bile, günlük internet paketine 5 mb kota koymuşlar, 2. sınıflığını oradada göstermiş yani

rtgrlndr

Profesör
Reaksiyon puanı
4
demekki ne yaparsak yapalım alacaklar bizden bunu...ister seve seve ister ...... ( özür )

deac123deac

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
vodafone geçeceklere duyulurur , vodafonda 1.1 tl nizi kesiyor 1 Ağustostan itibaren her ay