Telsiz kullanım ücreti 2.85 tl olmuş!

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Constantin87

Profesör
Faturasız kullanırken telsiz kullanım ücreti yüzünden 5-10TL fazla yüklemek zorunda kalıyordum. Bazen paket yapmadan önce bu parayı aldığı için paketi yapamıyordum, faturalıya geçince bu sorun çözüldü ama tonla vergi ödüyorken her ay 3TL de vermek mantıksız.
En mantıklısı faturasız dan faturalıya geçmek zaten hem bu şekilde açılış vergiside ödemiyorsun bir de İnterneti aşımsız oldu mu iş tamam 👌

ÆSir

1881-193∞
Yönetici
Super Moderator
En mantıklısı faturasız dan faturalıya geçmek zaten hem bu şekilde açılış vergiside ödemiyorsun bir de İnterneti aşımsız oldu mu iş tamam 👌
Vergisi faturasız hat alırken zaten yine ödüyorsun, sadece başka rengi :) Ama aşımsız internet candır :)

okurbaba

Profesör
Yasaklı
Vergi elbette alınmalı kimse buna karşı değil ancak verginin vergisi, dolaylı vergiler, konaklama vergisi gibi absürt vergiler can sıkıcı
Benim de atıfta bulunmaya çalıştığım vergiler bunlar zaten. Örneğin buzdolabından alınan ÖTV (buzdolabı özel tüketim değil ihtiyaçtır) veya çok uzun zamandır petrolde dolar kuru sabit ama hep bir zam yapılıyor (hepsi de vergi zamı).

RubLecK

Üyecik
iyice saçmalamaya başladılar.
Turkcell'de faturalı iken toptan alıp yine her ay ücret almaya başladılar. Neymiş artık her ay peşin alınacakmış sözleşme bozulma ve ücret değişim durumu olursa diye. Kendi ülkesini bu denli soyan başka bir devlet yok!.

Constantin87

Profesör
iyice saçmalamaya başladılar.
Turkcell'de faturalı iken toptan alıp yine her ay ücret almaya başladılar. Neymiş artık her ay peşin alınacakmış sözleşme bozulma ve ücret değişim durumu olursa diye. Kendi ülkesini bu denli soyan başka bir devlet yok!.
Mükerrer vergi alınamaz nasıl oldu?

arekamint

Asistan
ben bu telsizi whatsapp vs gibi dijital mesajlaşma uygulamaları için aldıklarını düşünüyordum

stat counter