Televizyonlarda USB Özelliği Çalışmıyor

Bu konuyu okuyanlar

unutulmazx

Doçent
Reaksiyon puanı
14
selamün aleyküm arkadaşlar
benim mağazam var ve mağazamda 10 dan fazla televizyon var ve hepsinde de usb özelliği var ama çalışmıyor hepsinde de denedim sadece vestel smart tv lerde çalışıyor mesela usb ye film yüklüyorum ama görmüyor görsede çalışmıyor film formatı demeyin çünkü birsürü formatta denedim ama çalışmıyor hangi siteye baktıysam hiç bir bilgi yok hangi yolu denediysem olmuyor deliricem :cursing: mesela müşteri geliyor usb özelliği var diyorum nasıl diyolar ben de öyle kalıyorum işin uzmanları sizlersiniz sizden yardım istiyorum şimdiden yardım edenlere de teşekkür ediyorum.

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
Sorunun çözümünü bilmem ama en basitinden mağazam var diyorsun. Sana bu ürünü sağlayan servise sormayı denedinmi ?

ufon

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Benim hiç usb'li tilivizyonum olmadı :crying: o konuda sadece fikrimi söyleyebilirim,çok zayıf bir olasılık da olsa menü ile alakalı olabilir mi!menüden özelliği açıp,kapama vs.

serkanbb06

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
31
Mesela benim tv'de film oynatma özelliği mevcut fakat üretici firma bana bu özelliği kapalı olarak satıyor bir üst modeli daha pahalı ve bu özellikle satıp kar amacına uygun ticaret yapıyor yani bir hama setup kumandayla ben video film izleme özelliğini açabilirim tv'nin araştırın biraz forumlarda görürsünüz:)

E32KERNEL

Doçent
Reaksiyon puanı
0
İlk başta servisini çağırın.
USB 'si çalışmayan televizyonlar aynı marka, aynı model ise sorun belli zaten.
Bİr de ayarlarına bakın.Kullanma klavuzuna bir göz atın...

7/24

Profesör
Reaksiyon puanı
51
Fat32 olarak biçimlendirin