Televizyon Alacağım Limit 5.500 TL

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Eneskocmn

Üyecik
Arkadaşlar gelecek yaz düğünüm var ama birşeyleri şimdiden almak istiyorum televizyon almaya karar verdin lg55sm82000 nanocel 139 ekra 5500civarı bi rakamla almayı düşünüyorum mantıklımı acaba veya önerdiğinzi bişi.

Fatih Ege

Üyecik
Lg markasını kesinlikle kaliteli buluyorum zaten smart tv olduğu içinde çok kullanışlı bence fiyat performans açısından çok iyi bir seçim.
Düğünün şimdiden hayırlı olsun.

Eneskocmn

Üyecik
Lg markasını kesinlikle kaliteli buluyorum zaten smart tv olduğu içinde çok kullanışlı bence fiyat performans açısından çok iyi bir seçim.
Düğünün şimdiden hayırlı olsun.
Çok teşekkür ederim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yerinizde olsam Aralık- Ocak ayını beklerdim.
Bunu bana vatandaki satış görevliside söyledi neden aralık ocak peki?

ÆSir

Dora'm
Yönetici
Moderatör
Yaz sezonu hareketli olur ve firmalar coşar. Aralık ve Ocak sezon sonu olduğu için yeni modelleri alabilmek adına bütün fiyatlar o dönemde taban fiyata çekilir. Belki 1000 lira veya daha fazla fark olacaktır elektronik cihazlarda.

Eneskocmn

Üyecik
Yaz sezonu hareketli olur ve firmalar coşar. Aralık ve Ocak sezon sonu olduğu için yeni modelleri alabilmek adına bütün fiyatlar o dönemde taban fiyata çekilir. Belki 1000 lira veya daha fazla fark olacaktır elektronik cihazlarda.
Anladım teşekkür ederim bilgi için

Drift King

Doçent

AlteredTech

In absentia lucis, tenebrae vincunt...
Arçelik berbat. Niye dersen 1998 de çamaşır makinesi almıştık. Kutudan bozuk çıkmıştı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yerli marka dersen vestel daha iyi.
Ekran panelinde koreli üreticiler daha iyi, şahsen LG ve Samsung tek geçerim ama Vestel , Arçelikten daha iyi demek de😂

Sana bozuk çıktı diye marka kötü olmaz ki, teknoloji şans işi.🙂

lotusadana

Asistan
Gelecek yaza kadar şimdiki modeller antika olur.
O parayı döviz olarak biriktirip bir kenara koyun. Seneye ya yeni model alırsınız ya da şimdiki so modelleri yarı fiyatına.

Recepbayoglu

Üyecik
Televizyon fiyatları yılın son gününde afaki indirime uğrar nedeni ise mediamarkt, vatanbilgisayar veya teknosa gibi firmaların yıllı ciro hedefi tutturabilmek için artık gözlerini karartmalarıdır. Ya hedef tutmuş ise demeyin bu firmalarda kural şudur biri indirim yaparsa diğeri de yapar, bunu koz olarak kullanıp arada rekabet oluşturabilir ve aradığınız televizyonu ucuza getirebilirsiniz "bu bilgi kenarda dursun" 5500 tl düzeyinde alınabilecek en iyi tv seçeneği lg 55sm8200 olabilir, nedeni ise gerçek 100 Hz panel "bu bilgi her yerde 50Hz olarak geçer" Akıllı kumanda, yapay zeka (I thinq) özelliği tasarımında ki şıklık ve rakiplerinden daha donanımlı olmasına rağmen hemen hemen aynı fiyat aralığında olması. Unutmadan Nanocell teknolojisinide ekleyeyim. İyi alışverişler

stat counter