Telefonunuz ne?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Usain

SDN⚡
Yönetici
Mod. Adayı
Şaka sanıcaksınız ama Benimki Sony Ericsson W810i düğmeleri düşüyor yavaştan yavaştan. 2 düğmesini kaybettim.
Çıktığı andan kullanıyorum. 13 yıldır kullanıyorum Bozulmasına daha 13 yıl var :D

17 yıllık ömrü hayatımda 4-5 telefon eskittim. Siz 13 yıldır 1 telefon diyorsunuz. Ben şok :D

_Zaur_

Profesör
:D
Şimdi diceksiniz Android filan kullanmadın mı elbette kullandım ama Android telefonlarımı çoktan gömdüm. :) Bu telefonum Xperia J ve Samsung S4 gömdü :D Harbiden Akıllı telefonları 2 maksimum 3 yıl kullanılmasi için çıkarıyorlar. Hemde Ekran kırıldımı efso oluyor. Yani anlayacağınız Ekonomik ve Uzun ömürlü telefon istiyorsanız Whatsapp Wifi filan boşverin.
Telefon konuşmak için var Neden boşuna İsraf edipte yeniden telefon alayım. Akıllıymış neymiş beni ilgilendirmez.

Akıllı diye diye Tüm Dünyada insanların parmak izini öyle alıyorlar ki Ruhlarını bile incitmiyorlar. Çok çok üst tabaka insanların güvenliği içindir Parmak izi koruması siz de sanın ki telefonunuzu korumak içindir.

_Zaur_

Profesör
Bu aralar normal bir telefon arayışındayım. Batarya 4000 mah ve üzeri Radyo olması bana göre + ve Mini bir telefon arayışındayım. İ phone 5s boyutlarında.

Utku Cabir

Önce O inandı.Sonra Millet inandı. İşte Zafer Anı!
Yönetici
Moderatör

ibrahimcetin43

Üyecik
Bu aralar normal bir telefon arayışındayım. Batarya 4000 mah ve üzeri Radyo olması bana göre + ve Mini bir telefon arayışındayım. İ phone 5s boyutlarında.
babamda vestel Venüs v5 var ufak fiyatı gayet uygun ama batarya konusunu çok bilmiyorum

stat counter