Telefonunu şarj ederken öldü!

• Konuyu başlatan Shiftdelete.Net
  • Başlangıç tarihi

Bu konuyu okuyanlar

S

Shiftdelete.Net

SDN Okuru
telefonunu-şarj-ederken-öldü.jpg

https://shiftdelete.net/?p=117452

Son düzenleme:

Master Yoda

Müdavim
Reaksiyon puanı
234
bazen telefon şarjdayken bile korkuyorum bir şey olacak diye bir çözüm bulunmalı acilen

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,340
Yazık olmuş

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Kesinlikle orjinal üründen vazgeçmem ya da hiç kullanmam mesela telefoncu da 10 tl ye araç şarj aleti satılıyor yanın da 1m android kaplosuz 1 metre de apple kaplosuz 2 kaplo ile bir de araç şarjı 10 tl sizce mantıklımı bu kadarı da

utkuversus

Hondaşk
Emektar
Reaksiyon puanı
13,179
Size şöyle diyeyim. Her nekadar sahte olursa olsun plastik bir ortamdan elektrik iletilemez. Bu olay yüksek ihtimalle sahte bir lightning kablosu ile gerçekleşti neden mi? Lightning kablolarının enerjiyi ileten kısmı açıktadır. Adaptör sahte olduğundan ufak bir akım kaçırması yapmış ve kısa süreliğine adaptörden kabloya 220 Volt gitmiş ve o sırada da arkadaşımız kablonun ucuna dokunduysa ölüm kaçınılmaz olmuş. Benim teorim bu varmı başka teori :D:D

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,340
Size şöyle diyeyim. Her nekadar sahte olursa olsun plastik bir ortamdan elektrik iletilemez. Bu olay yüksek ihtimalle sahte bir lightning kablosu ile gerçekleşti neden mi? Lightning kablolarının enerjiyi ileten kısmı açıktadır. Adaptör sahte olduğundan ufak bir akım kaçırması yapmış ve kısa süreliğine adaptörden kabloya 220 Volt gitmiş ve o sırada da arkadaşımız kablonun ucuna dokunduysa ölüm kaçınılmaz olmuş. Benim teorim bu varmı başka teori :D:D

Doğru diyorsun :D

Hopeツ︎

Go for the EYES BOO. Go for the EYES! ?
Reaksiyon puanı
2,268
Orijinal olmayan bir aparatın kurbanı gibi duruyor.

Frosa

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,414
Boşuna demiyoruz, orijinal şarj aleti kullanın diye...

Master Yoda

Müdavim
Reaksiyon puanı
234
Boşuna demiyoruz, orijinal şarj aleti kullanın diye...
bazen bozuluyor veya acil lazım oluyor biz ne yapalım

---- Mesajlar birleştirildi ----

bu arada ben bir tane orjinal samsung kuklık almıştım onun şarj makinesi ile şarj etsem sıkıntı olur mu

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
84

bu arada ben bir tane orjinal samsung kuklık almıştım onun şarj makinesi ile şarj etsem sıkıntı olur mu

Orjinalse hiçbir problem olmaz.
Ayrıca "bazen bozuluyor veya acil lazım oluyor biz ne yapalım" konusunda haklısın.

Frosa

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,414

Verdiği değerleri kontrol edin. Uyumluysa öyle şarj edin...

utkuversus

Hondaşk
Emektar
Reaksiyon puanı
13,179
Belki o akımda kızışmadan dolayı kablo birden yırtılmıştır ellemiştir patlamıştır falan filan diye aklıma düşünceler geldi :D
Kablo okadar adi olabilirmi? Alev çıkardı gerçi aşırı akımda nedenmi? Kablo erir. - + birbirini öper. Bizzat başıma geldi hakkın rahmetine 1 adım kalmıştı son anda kurtardım atlamalı hoplamalı hareketlerle. Biriside kulaklık takılı iken ölmüştü.

--ProofStriker

Müdavim
Reaksiyon puanı
762
Kablo okadar adi olabilirmi? Alev çıkardı gerçi aşırı akımda nedenmi? Kablo erir. - + birbirini öper. Bizzat başıma geldi hakkın rahmetine 1 adım kalmıştı son anda kurtardım atlamalı hoplamalı hareketlerle. Biriside kulaklık takılı iken ölmüştü.
Ben de kulaklık takılı iken sürekli uyuyakalıyorum. Şarj aletlerim orijinal pek bir şey olmaz ama kulaklık takılı uyuduğum için sürekli vücudumda elektrik birikiyor sonra da neye dokunsam elektrik çarpıyor. Geçenlerde arabanın kapısını kapatıyordum çok fena elektrik çarptı :D