Haber Telefonunu Çıkar' Diyen Adamın Ağzına Telefon Soktular

Bu konuyu okuyanlar

Martin Archimbaud

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
3,503
İçimin yağları eridi desem yeridir. Şaka maka bu nası olay ya :D

Dertsizali

Profesör Dr Doçent Dertsizali :)
Reaksiyon puanı
2,177
Hiç hoş değil ne büyüğün nede küçüğün büyüğe saygısı kalmamış.. aslında kimsenin kimseye saygısı kalmamış..
Benim acımdan hiç hoş değil

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,066
Bu tarz saçma sokak röportajı yapanlara bir yasal düzenleme getirilmeli diye düşünüyorum. Eline mikrofon alan sokağa çıkıyor.

Çoğu zaman Kışkırtma amaçlı ilginç mahallelerde saçma sapan sokaklarda sokak röportajı adı altında kavga dönüş videosu çekiyorlar resmen.

Konuda ki kanalın içerisine girdiğinde baştan aşağı aynı tarz videolar dolu. Sürekli kışkırtıcı ve alaycı başlıklar. Ülkenin değişik yerlerine en arka mahallelerine gidip ilk okul mezunu insanlara veya eğitimsiz insanlara sorular sorup birbirine düşürüp pirim kasıyorlar genelde bu tarz kanallarda...

Not: İlk Zamanlarda Açık Ekran diye bir kanal vardı Sokak Röportajı yapan ben o kanalı çok beğenirdim. Daha sonradan adını Halk Ekranı yaptı ve bozdu taraf oldu alenen. Sokak Röportajı dediğin onun ilk zamanları gibi olmalı. ( Herkese tek tek soru soruyorlar 2 kişiye aynı anda sormuyorlar ve her görüşten insan görünüyordu. Bu tarzlarda 1 kamyon adam toplaşıp kavga çıkartılıyor sadece. )

Sonradan İlave Tv ler flan çıktı odur budur derken burada ekmek var TIK var milleti birbirine kırdırayım izlenme gelsin diye onlarca yüzlerce kanal oldu...

Son düzenleme:

dijitaldunya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
27
İnsanların artık açlıkla mücadele ettiği bu zamanlarda tahammül sıfır özellik bu şekilde davranan insanlara. Haklı demiyorum ama hepimizin aklından geçmiştir

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
Başlık ve konu harikaymış... Cidden bu nasıl bir olay? Çok harika ülkedeyiz. Böyle değişik ve boş şeyler burada olur zaten. Ülke batsa bile birbirimizle tartışmaya kavgaya devam. Aferin bize. İnsanların ne sabrı ne de saygısı var.

glossofobhia

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
515
Her iki röportaj dan birisin de çıkar telefonunu göster,kim aç,ekonomi çok iyi,avrupa bitmiş gibi boş yapan mağaradan çıkma insan güruhu kendilerine hortum bağlasan boru isteyecekler kalkıp da millete nutuk atmaya çalışırlarsa hak ettiklerini alırlar.

James Howlett

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,286
ayıp, terbiyesizlik sadece. ek bir yorumum yok.
Boomerlar bundan anlıyor çünkü, bir dahaki oral yoldan olmayabilir, ağızları kokuyor evi arabası yok tatil gezme yok hala eleştiren sorgulayan gence telefonunu çıkar diye absürt bir söz öbeği kullanıyorlar.

Öyle başa böyle tarak kısaca ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hiç hoş değil ne büyüğün nede küçüğün büyüğe saygısı kalmamış.. aslında kimsenin kimseye saygısı kalmamış..
Benim acımdan hiç hoş değil
Bence telefon ağzına sokulurkenki anın heykeli yapılıp her ilin merkezine yapılmalı.

MG4446

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,311
Boomerlar bundan anlıyor çünkü, bir dahaki oral yoldan olmayabilir, ağızları kokuyor evi arabası yok tatil gezme yok hala eleştiren sorgulayan gence telefonunu çıkar diye absürt bir söz öbeği kullanıyorlar.

Öyle başa böyle tarak kısaca ?

Bence telefon ağzına sokulurkenki anın heykeli yapılıp her ilin merkezine yapılmalı.
Adam belki ekonominin iyi olduğunu düşünüyor, fikir özgürlüğüne saygın yok diye sana da mı böyle saygısızlık yapılsın

Dertsizali

Profesör Dr Doçent Dertsizali :)
Reaksiyon puanı
2,177
Son zamanlarda x kuşağı ve z kuşağı diye ayırmaya çalışıyorlar tıpkı ırk din siyaset sağ sol gibi kadın erkek diye ayırmaya çalışılıyor... buna dikkat edin

James Howlett

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,286
Adam belki ekonominin iyi olduğunu düşünüyor, fikir özgürlüğüne saygın yok diye sana da mı böyle saygısızlık yapılsın
Düşünmeyle olmuyor, şükretmeyi öğretmişler Boomerlar yokluğada şükrediyor, onların kırmızı çizgiside yok kırmızı çizgileri mezarda biter, zaten göçüp gitmeye başladılar İnşAllah tez zamanda hepsi yolcu olur ülke kurtulur, tabi gençlerin hayatını kararttıkları için işin dini boyutu var kabir azabı sonra ver elini cehennemin 7. Katı.

Okumadıkları kitabın üzerinden cennet edebiyatı yaptılar ama hem dünya hayatını cehenneme çevirdiler hem cehennemi boylayacaklar.

Hakkım haram olsun hepsine 33 yaşında biri olarak iki elim yakalarında olacak, 40 yaş altının en az %90 ıda böyle.

Cehenneme girdiklerinde öde öde bitiremeyecekler.

Mezara girene dek ekonominin iyi olduğunu düşünmeye devam etsinler

Ayrıca genç neslin geleceğini karartmak fikir özgürlüğü değil ve saygı duyulacak bir tarafıda yok.

40 yaş altının %90 ı Boomerlar gebersin diye dua ediyor

MG4446

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,311
Düşünmeyle olmuyor, şükretmeyi öğretmişler Boomerlar yokluğada şükrediyor, onların kırmızı çizgiside yok kırmızı çizgileri mezarda biter, zaten göçüp gitmeye başladılar İnşAllah tez zamanda hepsi yolcu olur ülke kurtulur, tabi gençlerin hayatını kararttıkları için işin dini boyutu var kabir azabı sonra ver elini cehennemin 7. Katı.

Okumadıkları kitabın üzerinden cennet edebiyatı yaptılar ama hem dünya hayatını cehenneme çevirdiler hem cehennemi boylayacaklar.

Hakkım haram olsun hepsine 33 yaşında biri olarak iki elim yakalarında olacak, 40 yaş altının en az %90 ıda böyle.

Cehenneme girdiklerinde öde öde bitiremeyecekler.

Mezara girene dek ekonominin iyi olduğunu düşünmeye devam etsinler
Tamam hakkını haram et geç. Hakkın varsa alırsın zaten. Sırf görüş ayrılığı var diye kimseye sözlü veya fiziki hakaret yapmaya kimsenin haddi yok.

James Howlett

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,286
Hocam hakkını haram edebilirsin. Bir şey demem. Ama her kızan her kızdığına fiziksel şiddet uygulasa bunun sonu iyiye gitmez.
Ben şiddet uygulamam, şiddetin kralını Allah yapacak onlara zaten, sadece toprak altına girmeleri yeter, insanın yapacağı şiddet yastıkla vurması gibi birşey Allahın yapacaklarının yanında.

Ben şiddet uygulamam ama yapandan Allah razı olsun.

Bıktım artık onlardanda cennetlerinden de şükürlerinden de

James Howlett

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,286
Tamam hakkını haram et geç. Hakkın varsa alırsın zaten. Sırf görüş ayrılığı var diye kimseye sözlü veya fiziki hakaret yapmaya kimsenin haddi yok.
Ona bakılırsa fetönünde fikirleri var pkk nında fikirleri var Boomerlar ın fikirleride bunların laciverti, ayrıca her fikir ülkeye hakim olacaksa işimiz var pkkda fikrini uygulansın mı o zaman?

Türkiye Boomerlara teslim edilemeyecek kadar kıymetli bir ülke

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,117
Telefon çıkar diyen adamın azına Telefonu soktukları video

Bu yapılan saygısızlık nedir fikir özgürlüğü var düşüncesi sizin düşüncelerinizden farklı olsa da bir insana fiziksel şiddet uygulayamazsiniz bazıları da demiş ilk kurşun yok heykeli yapılmalı falan bu olayı övenler var
Ülkenin zeka seviyesini ahlâk seviyesini saygı seviyesini insanlık seviyesini düşürmeyin.

ozciceky

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,743
James kardeş, sen şiddet uygularsın demedim zaten. Uygulayan kimse onu tasvip etmiyorum sadece.

James Howlett

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,286
Bu yapılan saygısızlık nedir fikir özgürlüğü var düşüncesi sizin düşüncelerinizden farklı olsa da bir insana fiziksel şiddet uygulayamazsiniz bazıları da demiş ilk kurşun yok heykeli yapılmalı falan bu olayı övenler var
Ülkenin zeka seviyesini ahlâk seviyesini saygı seviyesini insanlık seviyesini düşürmeyin.
Bak terör bertaraf edilir düşman bertaraf edilir ama ekonomi tam manasıyla çöktüğünde, seni beni bertaraf ederler.

Boomer dayıların fikirleri çok tehlikeli düştüğümüz durum ortada gençlerin geleceği karardı her fikre saygı olur ama ülkeye yada kişiye zarar geliyorsa orada dur.

Cennet cennet diye tutturuyorlar yarın öbürgün dolar almak için böyle Türk lirası vermek zorunda kalıp, sonra 2 metre boyunda kaslı kuslu adamlar kamerayı alıp buradaki Boomerların kızına karısına gelinine 1000$ verip videoya alırsa hepsi cenneti görür o zaman.

O yüzden saygı duyulma çerçevesi aşıldı

James kardeş, sen şiddet uygularsın demedim zaten. Uygulayan kimse onu tasvip etmiyorum sadece.
Ekonomi batıyor yakında Tayland venezuela dan beter olacaz haberin olsun

Ekli dosyalar

• images (52).jpeg
    images (52).jpeg
    28.5 KB · Görüntüleme: 36

MG4446

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,311
Ona bakılırsa fetönünde fikirleri var pkk nında fikirleri var Boomerlar ın fikirleride bunların laciverti, ayrıca her fikir ülkeye hakim olacaksa işimiz var pkkda fikrini uygulansın mı o zaman?

Türkiye Boomerlara teslim edilemeyecek kadar kıymetli bir ülke
Verdiğin örnek anlamsız bence. Din fikirleri daha doğru olur. Sen gidip ateiste niye ateistsin diye hakaret ediyor musun?

James Howlett

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,286
Verdiğin örnek anlamsız bence. Din fikirleri daha doğru olur. Sen gidip ateiste niye ateistsin diye hakaret ediyor musun?
E tamam o zaman şöyle söyleyim ben Müslümanım inançlıyım, Allah 1 diyorum ama Allahın omuzlarının üstünde bir değil iki adet kafa var diyorum Allahı böyle hayal ediyorum ve fikrim bu ne yapacaz şimdi?

Ve diyorum ki 10. Kattan atlayan insan ölmez diyorum örnek veriyorum kardeşini aşağı attım öldü zarar geldi, fikrim bu saygı mı duyulsun?

Ben her fikre saygı duyarım Müslüman olarak, ateiste sataniste yahudi yede saygım sonsuz Müslümanada saygım sonsuz Hristiyanada.

Ama ne zaman Ateist kuran yırtarsa ne zaman satanist kedi keserse ne zaman Müslüman kilise ortasına işerse ne zaman Hristiyan camiye zarar verirse ne zaman Yahudi kabeye zarar verirse orada kimseye saygım yok.

Ve Boomerlar ülkeye çok büyük zarar verdi ve hala zarar savunuyor kuyruklarını altına alıp hatalıyım demiyor.

O yüzden saygım yok.

Bilale anlatır gibi anlattım artık anla ve cebelleşme bu konuda

Ekonomi battı hala daha iyi diye savunmanın lüzumu yok görünen köy kılavuz istemez, bu benim Allah birdir ama omuzlarının üstünde iki adet kafa var demem gibi onuda savunmam gibi bir şey

Yalanı savunmak en başta Allah katında günah ve büyük günah, cennet diye tutturuyorlar ama Allah neyi emretmiş neyi yasaklamış haberleri yok, yalan ve yalanı savunmak büyük günah bu halde de arzuladıkları cennete gidemezler

Son düzenleme: