Telefonun sarji hic dayanmiyor aninda bitiyor

Bu konuyu okuyanlar

ahmet sefa yüce

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
65677

Telefonun sarji en fazla 1 saat dayaniyor oyn oynarsam 1 el atinca 30 seviyesine geliyor
Bataryasini 1 kere degisti oncedende boyleydi degisti yine ayni sorun
Sarji 100 ken yeniden baslatinca 60 a iniyor tel gm5 plus
Sorunu nasil cozebilirim

AMC

Müdavim
Reaksiyon puanı
762
Batarya orjinalmı ?

BenjaminF

Asistan
Reaksiyon puanı
45
Batarya ölmüş. Nerede değiştirdiğinizi bilmiyorum ancak size muhtemelen arızalı batarya taktılar. Yetkili servis bile bu tür hatalar yapabiliyor tavsiyem bir daha değiştirmeniz. Yine aynı sorun devam ederse telefon akım çekiyor olabilir. Herhangi bir telefoncu kontrol edebilir bunu.

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
gm çöp demektir, yaptırsan da başka sorunlar çıkar :D

TheTruthHurts

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,139
Bana ilk başta madencilik virüsü gibi geldi fakat yeniden başlatınca şarjı 100’den 60’a falan iniyor dediğin için bana ölü batarya muamelesi gibi geldi.

ahmet sefa yüce

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bataryasi daha 1 ay olmadi kendi servisinden degistirildi bide telefoncuya goturym ozaman

---- Mesajlar birleştirildi ----

Aynen oyle ya aldimdan beri hep bi tarafini yaptiryosun diger tarafi patliyor cok pismanim aldigima

Son düzenleme:

BenjaminF

Asistan
Reaksiyon puanı
45
Bataryasi daha 1 ay olmadi kendi servisinden degistirildi bide telefoncuya goturym ozaman

Aynen oyle ya aldimdan beri hep bi tarafini yaptiryosun diger tarafi patliyor cok pismanim aldigima
Bence bir kez daha serviste şansınızı deneyin bu batarya arızalı çıktı derseniz muhtemelen ücretsiz değişim yapacaklardır.

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555

başka telefoncuya götürme boşuna, zamanına ve sinirlerine yazık... garantisi var mı?

ahmet sefa yüce

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ay
Servis hic ilgilenmiyorki garantisi oldgu halde 100 liraya degistirdiler bataryayi tekrar gonderip sansimi deneyim bi ozaman

başka telefoncuya götürme boşuna, zamanına ve sinirlerine yazık... garantisi var mı?
Evet daha 1 yil garantisi varda bakmiyorlarki ses kisma tususnun orda bi cizk var her sebebe onu bahane ediyolar

Son düzenleme:

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Ay
Servis hic ilgilenmiyorki garantisi oldgu halde 100 liraya degistirdiler bataryayi tekrar gonderip sansimi deneyim bi ozaman

Evet daha 1 yil garantisi varda bakmiyorlarki ses kisma tususnun orda bi cizk var her sebebe onu bahane ediyolar
deme bana böyle şeyler, ağzımı bozmak istemiyorum... gm ve casper çöptür, beladır.... uzak durmak gerek. :mad:
servis olarak en iyi telefonlar türkiye içerisinde vestel ve huawei imiş... belki ileride lazım olabilir.

Omerbatu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Batarya sorunlu büyük ihtimalle aklıma değiştirmekten başka bir fikir gelmiyor.