Telefonun içinde ton balık yağı var

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

TobiasBait

Üyecik
Öncelikle merhabalar kasım ayında telefonum ton balık yağı ile teması oldu temas dediğim şuan telefonun içinde 15 20 damla yağ vardır .Ben bunu genius bar götürmek istiyorum orada ne yapılır bir tahmini olan var mı az çok kafamda bir şey olarak gitmek istiyorum teşekkürler

ibrahimyz34

Asistan
Öncelikle merhabalar kasım ayında telefonum ton balık yağı ile teması oldu temas dediğim şuan telefonun içinde 15 20 damla yağ vardır .Ben bunu genius bar götürmek istiyorum orada ne yapılır bir tahmini olan var mı az çok kafamda bir şey olarak gitmek istiyorum teşekkürler
tam olarak nerede bu yağlar. ekranın altında mı

F1kan

Profesör
Bu nasıl bir saykoluktur, Aman yarrabbi :D

TobiasBait

Üyecik
yağlar ekran ve pilde olduğuna kesin eminim ama daha nerede var hiç bir fikrim yok telefona yağlandığından beri aşırı ısınıyor
--- Gönderi Güncellendi ---
tam olarak nerede bu yağlar. ekranın altında mı
yağlar ekran ve pilde olduğuna kesin eminim ama daha nerede var hiç bir fikrim yok telefona yağlandığından beri aşırı ısınıyor

Turkmenmert

Asistan
Kendimi gülmekten alamıyorum allahım Hocam kusura bakma çok enteresan geliyor okudukça :) kullanıcı hatası diye ücret karşılığı değişimi yapılır parçaların

eronis

Dekan
Yasaklı
Onursal Üye
hiç birşey söyleme ısınıyor de ver çakar yada çakmaz...
O zaman da sorun hallolmaz yalnız üstelik o yağ kokacak salak mı bu harifler ? :D

@TobiasBait
Bu arada bu espiriyi yapmak için konuya girdim, akıllı telefona yeni bir anlam yüklemişsin :p

yağ normalde elektriği iletmez ısıyı iletir muhtemelen termal macun gibi davranıyor kasaya fazlasıyla ısıyı yansıtıyor kapaığını açıp yağsız kontak sipreyle temizlenmesi gerek...
apple belki değişimi yapar müşteri memnuniyeti için...
sınırlı destek içerir...

wolkhy1903

Profesör
Bence de ısınıyor diye ver çakarlarsa yapacak bir şey yok

TobiasBait

Üyecik
yok ekranda o böyle 3d filtre gibi üstten bakıyorsun farklı alttan bakıyorsun farklı üstten bakınca farklı bir görüntü var telefonda

stat counter