Telefonun Hoparlöründen Ses Gelmiyor

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Benimki samsung galaxy fame kaldırmıştım bi gün çıkardım sakladığım yerden telefon görüşmelerinde ses geliyo ama diğer hiç bir ses gelmiyo napabilirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Benimkide boyle. Ama telefonla konusabiliyorum ses geliyor karşı tarafin

kerimakblt67

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar burası Sony Forum Samsung dan açın o zaman konularınızı onlar daha iyi bilir biz sony ciyiz :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bendede ayni sorun hicbirsey yokken oldu herseyi yaptim olmadiyarfim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaslar Lutfen Acil cvp !! Samsung S2 i9100 Aradigmda ses yok ama Hoparlo actimda ses var ???

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ya arkadaşlar benim telimin markasi general mobile discovry ses gelmio hoparlörden YouTube dan veya telefonundan şarkı dinleeyemiyorum ama msj sesi gelio ne iş bende bilmiyorum.. Onun için kod varmı ? Yâni benim telefonumun markası için.

K

Kanlibicak

SDN Okuru
kardeşlerim ahize yeri varya oraya iğne sokun her birine teker teker ordaki tozlar gitsin tekrar deneyin eger olmazsa telefonda sıkıntı vardir ben denedim oldu sizde olmazsa bi servise götürün telefonu

Z

Zeynep-cg

SDN Okuru
Arkadaşlar benim telefonum general mobile discovery 2. Dün müzik dinlerken hoparlörden çok az ses geldiğini fark ettim. Bugünde ses tamamen gitti. Bildirim sesi, arama sesi vs. Müzik sesleri gelmiyor ne yapmam gerekir yardım edermisiniz ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar, hepimizin yaşadığı olay aynı, az önce benimde birden bire ses gitti, medya seslerinin hiç biri çalışmadı ama bildirim sesi geldi, böyle bişey olduğunda telefonunuzun jack girişini kurdanla temizleyin, Allah inandirsın içinden bi ben çıkmadım binbir çeşit şey çıktı, e hiç temizlemeyince tabi cepte doluyo her şey. Neyse böyle ayrıntıli bi temizlikten sonra telefonu açtım ve ses kendine geldi, inşallah siz de de ise yarar sağlıcakla...

S

SDN Okuru öfk

SDN Okuru
arkadaşlar *#0*# yazıyoruz LCD test te giriyoruz ordan bakın bii :thumbup1:

mr_brownii

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefonumu baş tarafını suya soktum konuşanın sesi cızırtılı ve arada ses gelmiyor sizi dediğiniz kodu girdim çağrı yerine Tiz seslerden sıkıntı yok bas sese gelince cızırtılı oluyor garanti ya da yaptırsam maliyeti ne kadar olur yada yapabileceğim bişey var mı

mr_brownii

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar telefonun üst hoparlörü değiştirilirse su ya dayanıklılığı gıdermı yani bir sıkıntı olurmu

S

SDN Okuru345678

SDN Okuru
Arkadaşlar yardım edin lütfen sony telefonumdan ses çıkmıyor kulaklıkla herşey normal fakat müzik sesi çıkmıyor yardımcı olun

Ayşenur gurkan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Benim telefonum casper VIA 5 dun binadan aşağı inerken elimden kaydı düştü hoporlerınden ses gelıyo ama cok az ne yapmam lazım

EmreLazoglu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Casper Via A1 Telefonum durup dururken hoparlörden ses gelmemeye başladı ne yapabilirim

Berkayy.cicek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar iki hafta önce telefonuma çay döküldü. Ama hiç bir sorun yoktu ta ki bugüne kadar.

Telefonla konuşurken(karşı taraftan ses gelmiyor) ve müzik açtığımda hoparlörden ses gelmiyor. (Ama mesaj ve bildirim sesi geliyor onu da anlayamadım.)

Bootloader açık ve rootlu. Bir sorun yaratır mı?

Benzer sorun yaşayan arkadaşlar bilgi verirlerse çok iyi olur.
Kardesim aynisi bende oldu tel samsung galaxy a3 2017 güc tasarrufu hep acikiti kapattim ve telefonu yeniden baslattim sorun cizuldu

Reaksiyon puanı
0
Telefonun Lg Stylus 3
Telefondan YouTube , Ve Diğer Uygulamalardan Ses Gelmiyo. Telefon Çalınca Ses Gelmiyo. Ama Açınca Ses Geliyo Ve Gidiyo Aramayı Kapatma Tuşlarndan Da Ses Geliyo AMA Diğer Hiçbirşey Sesi Kapalı.
ses Açık Olsa Bile Gelmiyo

Yardım Edin.

Son düzenleyen moderatör: