Telefonun ekranında bi önceki uygulamada ki simgeler kalıyor

Bu konuyu okuyanlar

61DOKTOR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
15 dk boyunca instagram da geziyorum sonra youtubeye giriyorum (karanlık modda) siyah olan yerlerde mesela alt tarafta instagram da ki ana sayfa , keşfet, profil, bolumunun simgeleri kaliyor mesela yotubeden bir video izliyorum tam ekran yapmadan (karanlik modda) farkli bir video ya geçiyorum irdaki yazilar falan kaliyor cihaz j7 prime2 1 yıl daha garantisi var yardımcı olursanız sevinirim

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Serviste düzelirmi peki?

Kayışı koparmış o öyle düzelmez. Ben olsam yaptırmam onu 3. parti uygulamalar filan oluyor ghost screen ve burn in' ile ilgili J7 prime 2 gibi tasarruf telefonu panelini yaptırmazdım şahsen iyi para eder.

61DOKTOR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kayışı koparmış o öyle düzelmez. Ben olsam yaptırmam onu 3. parti uygulamalar filan oluyor ghost screen ve burn in' ile ilgili J7 prime 2 gibi tasarruf telefonu panelini yaptırmazdım şahsen iyi para eder.
Ne acidan iyi para eder? Birde nasil olsa garantisi var serviste yapilsa sorun gidermi benim icin onemli olan sorunun giderilmesi

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Ne acidan iyi para eder? Birde nasil olsa garantisi var serviste yapilsa sorun gidermi benim icin onemli olan sorunun giderilmesi

Yapılır iç paneli değişirler ki yaparlarsa uğraştırmazlarsa ama ücreti filan isterler sıkıntı yine siz bilirsiniz verin servise şansınıza artık.

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Sen servise gönder mecbur yapacaklar kullanıcı hatası değilki işi yokuşa sürerlerse tüketici hakem heyetine başvurursun..

61DOKTOR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yapılır iç paneli değişirler ki yaparlarsa uğraştırmazlarsa ama ücreti filan isterler sıkıntı yine siz bilirsiniz verin servise şansınıza artık.
Teşekkürler
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sen servise gönder mecbur yapacaklar kullanıcı hatası değilki işi yokuşa sürerlerse tüketici hakem heyetine başvurursun..
Teşekkürler

Xriyantos

Asistan
Reaksiyon puanı
101
Samsung Amoled yanığı ve hayalet ekranı kullanıcı hatası diye yapmıyor genelde. Kendi uygulamaları neden olsa bile. Umarım kabul ederler bi şansını dene.