telefonumu bilgisayara bağlamakta zorluk çekiyorum

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

cebrailcelik123

Üyecik
telefonumu bilgisayara bağlıyorum ama bilgisayar kabul etmiyor ekranda gözüküyor bakıyorum şey yazıyor hatalı şeyler bulundu açmıyor acil yardım bekliyorum telefonumu pc den güncelleştiricemde bu arada telefonum samsung j7 prime

Melih Beyefendi

Doçent
İSTANBUL/Sultangazi (Türkiye Cumhuriyeti)
telefonumu bilgisayara bağlıyorum ama bilgisayar kabul etmiyor ekranda gözüküyor bakıyorum şey yazıyor hatalı şeyler bulundu açmıyor acil yardım bekliyorum telefonumu pc den güncelleştiricemde bu arada telefonum samsung j7 prime
USB üzerinden bağlıyor iseniz USB için hata ayıklanması özelliğini açmanız gerekir.

cebrailcelik123

Üyecik
ben bu sorunu bilgisayarın sağ altında hata ile ilgili bir şeyler diyor bağlanamadı diyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

bilgisayardan bir şey yapmama gerek kalmıyor dimi

cebrailcelik123

Üyecik
Telefondan ayarlar kısmından.
bir şey daha sorucam ben güncelleme yaparken bilgisayarda telefonla bağlantı kesildi ondan sonra telefona bir şey olmaz dimi

çünkü normalden telefon güncellenmiyo bilgisayardan güncelle diyorda

lütfen acelem varda bu son sorumdu başka sorum yok bu arada ilgilendiğiniz için teşekkür ederim artık bir teknolojik bir sorunum olursa bu siteye giricem arkadaşlarım ile de paylaşıcam

denedim hata ayıklama yaptım gine bakıyorum sağ altta usb aygıtı tanınmadı diyor basıyorum ayrıntılarda Sorun bildirdiğinden Windows bu aygıtı durdurdu. (Kod 43) aynı bu yazıyor

Son düzenleme:
stat counter