Telefonumda rahatsız etmeyin modu kapanmıyor!

Bu konuyu okuyanlar

Ozcan123

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Telefonum samsung galaxy s4 mini dün gece yarısı rahatsız etmeyin modunu açmıştım sonra sabah olduğunda şarjım bitmişti. Telefonumu açtım hala rahatsız etmeyin modu açıktı.. Rahatsız Etmeyin Kapatmaya basıyorum kapanmıyor birşey olmuyor lütfen yardım edin
(Telefonumda 13.0 NIGHTLY CynogenMod Rom Yüklü)
(android sürümü 6.0.1)

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Telefonu kapatıp açın. Olmazsa ayarları sıfırlayın. Eğer oda olmazsa bir komple sıfırlama gerekiyor.

Ozcan123

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Telefonu kapatıp açın. Olmazsa ayarları sıfırlayın. Eğer oda olmazsa bir komple sıfırlama gerekiyor.
Telefonu kapatıp açmayı denedim olmadı. Ayarları nasıl sıfırlayacağız acemiyim bu işlerde :) Ve doğrusu telefonu çok komple sıfırlamak istemiyorum telefona ama devam ederse atacağım gibi.:(

Ozcan123

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Arkadaşlar teşekkürler sorunu çözdüm... (araştırdım bulamadım kendim yapmayı buldum)
Yapmanız gereken bildirim çubuğunda rahatsız etmeyin moduna basılı tutun sonra rahatsız etmeyin ayarlarına geliyorsunuz.
Ondan sonra ekranda ''Otomatik kurallar'' diye bir yer var ona tıklayın.
Sonra kural ekleye tıklayın ordan gelen ekranda bir kural adı girmenizi isteyecek oraya herhangi bir şey yazın ve devam edin (aşağıda zaman kuralı seçili olacak) Ondan sonra başlangıç zamanını sizin 1 dakika ilerinize alın. Bitiş zamanınıda sizden 2 dakika ilerinize alın. Başka bir şeye dokunmayın.
2 dakika bekleyin ve rahatsız etmeyin modu kapanmış olacak bu kadardır!!
(oluşturduğunuz kuralı mod kapandıktan sonra silin)
Umarım yardımcı olabilmişimdir.

huseker

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar teşekkürler sorunu çözdüm... (araştırdım bulamadım kendim yapmayı buldum)
Yapmanız gereken bildirim çubuğunda rahatsız etmeyin moduna basılı tutun sonra rahatsız etmeyin ayarlarına geliyorsunuz.
Ondan sonra ekranda ''Otomatik kurallar'' diye bir yer var ona tıklayın.
Sonra kural ekleye tıklayın ordan gelen ekranda bir kural adı girmenizi isteyecek oraya herhangi bir şey yazın ve devam edin (aşağıda zaman kuralı seçili olacak) Ondan sonra başlangıç zamanını sizin 1 dakika ilerinize alın. Bitiş zamanınıda sizden 2 dakika ilerinize alın. Başka bir şeye dokunmayın.
2 dakika bekleyin ve rahatsız etmeyin modu kapanmış olacak bu kadardır!!
(oluşturduğunuz kuralı mod kapandıktan sonra silin)
Umarım yardımcı olabilmişimdir.

Hay Allah senden razı olsun kardeşim ya. Deli etti beni 4 saattir bu meret.

Son mesajlar