Telefonum Yaklaşık 1 Aydır Onarılmadı

Bu konuyu okuyanlar

ExeRyderS

Doçent
Reaksiyon puanı
50
Zenfone 2 cihazımı teknik servise gönderdim 950 Tl istediler. Kabul etmedim. Ben de telefoncuya verdim telefonu. Ama 1 ay olacak hala onarılmadı telefon. Bu kadar uzun sürmesi normal mi?

Ömer Canbaz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629
Merhaba;
Hiç normal değil. Gidip kontrol edin. Cihazınızın başına bir şey gelmiş olabilir.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,977
O zaman Geri iste Aynen Hiç normal değil.

ExeRyderS

Doçent
Reaksiyon puanı
50
Telefonu görmen gerektiğini söyle. Seni oyalıyor. Telefonun başına bir şey gelmiştir.
Bu arada ne için telefoncuya vermiştin cihazını?
Anakartı arızalıydı. Yazılım sorunu falan dedi önce. Yeniden başlatıp duruyordu telefon. Wi-fi falan açılmıyordu. Yazılım attım falan dedi. En son anakarta bakacaktı. Şimdi ne halde hiç bilmiyorum.

Ömer Canbaz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629
Anakartı arızalıydı. Yazılım sorunu falan dedi önce. Yeniden başlatıp duruyordu telefon. Wi-fi falan açılmıyordu. Yazılım attım falan dedi. En son anakarta bakacaktı. Şimdi ne halde hiç bilmiyorum.
Bunun için 1 ay çok fazladır. Telefonunu o telefoncudan al. Herşeyi verdiğin gibi mi kontrol et ve başka bir telefoncuya götür. Telefoncu vermek istemezse almak için ısrar et. Kolay gelsin.

ExeRyderS

Doçent
Reaksiyon puanı
50
Bunun için 1 ay çok fazladır. Telefonunu o telefoncudan al. Herşeyi verdiğin gibi mi kontrol et ve başka bir telefoncuya götür. Telefoncu vermek istemezse almak için ısrar et. Kolay gelsin.
Neden vermek istemesin ki benim telefonum değil mi?

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,300
THH'ye veya mahkemeye başvurun olumlu cevap alamadıysanız

Ömer Canbaz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629
Son bir şey yapacakmış. Çinden bir şey getirecekmiş herhalde. Anakartını açmış sorun yokmuş.
Sen gördün mü telefonunu sağlam mıydı? Yani verdiğin gibi miydi?

Bu arada Çin'den parça geç geliyor. Bu yüzden de cihazın hala yapılmamış olabilir.

ExeRyderS

Doçent
Reaksiyon puanı
50
Telefonu aldım onaramamış. Off napacam ben ya

Reaksiyon puanı
68
Bence senin telefonu denem yanılma yolu ile sorunu cözmeye çalışıyor birde seni sürekli senin çihazı arka sıralara atıyordur daha kolay yada devamlı müşterilere önem veriyordur

ExeRyderS

Doçent
Reaksiyon puanı
50
Bence senin telefonu denem yanılma yolu ile sorunu cözmeye çalışıyor birde seni sürekli senin çihazı arka sıralara atıyordur daha kolay yada devamlı müşterilere önem veriyordur
Bir sürü şey denemiş olmamış.
--- Gönderi Güncellendi ---
Başka bir telefoncuya götür. Ona sor.
İnternette Cep Telefonu Servisi - İphone, Samsung, Htc, Lg, Asus servisi diye bir site gördüm. İstanbulda Kaptan Bilgisayarmış servisin adı. Oraya göndersem olur mu?
Yorumları da iyi. Google Haritalar

Son mesajlar