Telefonum Şarjdayken Kapandı Açılmıyor

Telefonum neden açılmıyor

• Telefon Bozuk

Kullanılan: 3 33.3%
  • GG olmus kanka

Kullanılan: 8 88.9%

• Kullanılan toplam oy
    9

Bu konuyu okuyanlar

Kürşat Aslann

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefonumu şarja bıraktım ve geri döndüğümde telefon kapalı konumdaydı ve açılmadı denemediğim tuş kombinasyonu kalmadı , farklı şarj aletleri denedim açılmıyor hiç bir şekilde root modu download modu açılmıyor sizce sorun neden kaynaklanıyor olabilir tel teknik servis parçası yok diyor garantiside yok Telefon : Lenovo Zuk Z1...

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Pili bozulmuş olabilir ya da içindeki o devrede olabilir zaten telefonun çok eski galiba yeni bir telefon almanı öneririm bütçen 2500 tl ile ya samsung galaxy s7 veya OnePlus 5 bakabilirsin biraz daha ucuz olarak j7 2017 Xiaomi Mi 5 s bütçeni biraz yüksek tutmalısın

Reaksiyon puanı
2,554
Benim htc one a9 geldi aklıma rahmetle anıyoruz kendisini.

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,457
Pili bozulmuş olabilir ya da içindeki o devrede olabilir zaten telefonun çok eski galiba yeni bir telefon almanı öneririm bütçen 2500 tl ile ya samsung galaxy s7 veya OnePlus 5 bakabilirsin biraz daha ucuz olarak j7 2017 Xiaomi Mi 5 s bütçeni biraz yüksek tutmalısın
Type-c kullanıyor diye gördüm ben yani en eski üç yıllıktır ama lenovo olması ayrı bir tehdit unsuru benim için :D

Virility

Müdavim
Reaksiyon puanı
120
Şarj soketi veya pil bozulmuştur.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Type-c kullanıyor diye gördüm ben yani en eski üç yıllıktır ama lenovo olması ayrı bir tehdit unsuru benim için :D

Lenovo zaten bir pc markası adamlar telefon konusunda uzman değil

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Lg ve sony de tv markası hadi lg neysede sony ye laf atma

Sony sadece TV markası değil ses Kamera Lens Film yapımcısı markası artık ne deniyorsa o şeye o konuda uzman Neredeyse bütün telefonlar sony lens veya kamera sensörleri kullanıyor ama maalesef Sony telefon konusunda çok başarılı değil LG ekran paneli ustası telefonlarının ekranları oldukça güzel keskinliğe sahip ve gerçekçi duruyor

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,457
Sony sadece TV markası değil ses Kamera Lens Film yapımcısı markası artık ne deniyorsa o şeye o konuda uzman Neredeyse bütün telefonlar sony lens veya kamera sensörleri kullanıyor ama maalesef Sony telefon konusunda çok başarılı değil LG ekran paneli ustası telefonlarının ekranları oldukça güzel keskinliğe sahip ve gerçekçi duruyor
Evet sony bir çok alanda güzel işler yapıyor ancak sony telefon anlamında başarılı değil ne demek hey allahım ya lg dese anlayacamda

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Evet sony bir çok alanda güzel işler yapıyor ancak sony telefon anlamında başarılı değil ne demek hey allahım ya lg dese anlayacamda

Neresi iyi bir söylermisin Koskocaman Bir Şirket kamera lensi dağıtan sensör üretip satan şirket daha telefonlarının kameralarına OİS koymuyor gece çekimlerinde çok başarılı olamıyor 960 fps çekimi başaran adamlar 4k 60fps kaydı özelliği koymuyor tasarım desen odun gibi kalınlıkta telefon artık ne diyim

Emre Budak

Doçent
Reaksiyon puanı
321
Yazılım kaynaklı olma ihtimali düşük olsada fazla akımdan dolayı anakart'ta hasar görmüş olma riskini göz önünde bulundur.

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,457
Neresi iyi bir söylermisin Koskocaman Bir Şirket kamera lensi dağıtan sensör üretip satan şirket daha telefonlarının kameralarına OİS koymuyor gece çekimlerinde çok başarılı olamıyor 960 fps çekimi başaran adamlar 4k 60fps kaydı özelliği koymuyor tasarım desen odun gibi kalınlıkta telefon artık ne diyim
Ois i koyamadıklarından değil kendileri eis i tercih ediyorlar tasarımda haklısın 4k 60 fps daha note 8 de yok

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Ois i koyamadıklarından değil kendileri eis i tercih ediyorlar tasarımda haklısın 4k 60 fps daha note 8 de yok

Yalan söylüyorlar OİS EİS in yerini tutamaz yeterli bilgileri olmadığı için EİS kullanmak zorunda kalıyorlar öyle diyorlar

Kürşat Aslann

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Beyler Sorunun Anakart Kaynaklı Olduğuna Eminim Pil Bozulsa Kabloya Bağlıyken Denedim Açılırdı Büyük Bir İhtimalle Anakart Bana Geçmiş Olsun :D Değerli Cevaplarınız İçin Teşekkür Ediyorum Yeni Telefon Olarakda Samsung Galaxy C7 Pro Almayı Düşünüyorum Sizce Nasıl İş Görürmü?
--- Gönderi Güncellendi ---
2015 Yazında Çıktı Telefon 1 Yıldır Kullanıyordum Kendilerini Allah Rahmet Eylesin :D

Frosa

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,414
Lenovo olduğu için kimse kesin birşey diyemiyor. Geçmiş olsun diyelim.

İyi Forumlar...

miracbaba61

Asistan
Reaksiyon puanı
9
yazılımında sorun vardır servise götürün