Telefonum şarj olmuyor

Bu konuyu okuyanlar

Çok Bilmiş

Doçent
Reaksiyon puanı
288
Moderatorum kusra bakmayın kuralları ezdim geçtim.Fakat demin konu açtım pek gören olmadı galiba acil yardım gerek.Sarjim çok az sarja takınca telefona birşey oldu şarj olmuyor ve power düğmesi çalışmıyor artık :( casper vıa e1 kullanıyorum.Marsmellow güncellemesi yaptım dün gece gelmiş.Yaptiktan sonra ilk sarja takisim ondada böyle oldu.Anlamadigim güncelleme gelince telefon iyileşir sorun çözülür fakat casper de sorun çıkıyor :( yardım edin lütfen
Bu arada çıkarılamaz batarya

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Servisle görüşmek lazım. Yada pc den reset atılabilir ama en garantisi servisle görüşmek.

Yeşil Okçu

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,810
Babam bana kızıyor şimdi.Telefon elinden düşmüyor ki tabi bozulur diye :(
Sonrada ne gavur telefon secmissin diye bana kızdı :(
Bence de ne gavur telefon seçmişsin. Servise gitmek lazım . Ya da kendiniz sıfırlayın . İyi forumlar . 2 tane konu açmışsınız muhtemelen kilitlerler bunu .

Çok Bilmiş

Doçent
Reaksiyon puanı
288
Bence de ne gavur telefon seçmişsin. Servise gitmek lazım . Ya da kendiniz sıfırlayın . İyi forumlar . 2 tane konu açmışsınız muhtemelen kilitlerler bunu .
Özür dilerim farkındayım fakat sarjim bitecek :( bir daha ulaşamayacağı bilirim.

Çok Bilmiş

Doçent
Reaksiyon puanı
288
Özür dilerim farkındayım fakat sarjim bitecek :( bir daha ulaşamayacağı bilirim.

barney

Asistan
Reaksiyon puanı
93
GarantiSi varsa hiç durma gönder servise

K /\ /\ N

Müdavim
Reaksiyon puanı
83
stock recovery de fabrika ayarlarına döndürme var mı acaba yada normal olacakta yapabilirsin ayarlardan , en nihayetinde verilerin gidecek , küçük ihtimaller ama kablo yada adaptöründe sıkıntı olabilir ikisinide değiştirip tekrar tekrar dene ilk önce, olmazsa sorun port'un dadır zaten.

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Eğer kablo çalışmıyorsa servisten başka çare yok.

Son mesajlar