Telefonum Şarj cihazıyla şarj olmuyor

Bu konuyu okuyanlar

blackdown

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Hiç mi kullanmadın abi? Başkasından da mı? :D

Öyle değil yav 40-50 saniyeliğine bakıyordum telefona ama ben böyle uzun süreli kullanmaktan bahsediyorum bir de 3310 çok pahalıydı yanlış hatırlamıyorsam 450-500 falandı o zamanlar için çok pahalı bir rakamdı bu

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
Öyle değil yav 40-50 saniyeliğine bakıyordum telefona ama ben böyle uzun süreli kullanmaktan bahsediyorum bir de 3310 çok pahalıydı yanlış hatırlamıyorsam 450-500 falandı o zamanlar için çok pahalı bir rakamdı bu

Heeaa tamam çaktım :D

beyzabetül

Profesör
Reaksiyon puanı
356
muhabetiniz bol olsun..:)konumu nehale getirdiniz:mad:
çözümü kendim buldum.sıkıntı ara kablodaymış.bu ara kablolara ne oluyor anlamadım.telefon alalı iki tane bozuldu.şaun nokıa nın ara kablosunu kulanıyorum 10 cm civarında birşey :D
yardımcı olan arkadaşlara sonsuz teşekkürler

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benım telefonum galaxy s3 mini telefonum mu sarş etmek istiyorum ama %1 de kalıyor hiç ilerlemiyor ama şarj oluyor diyor sizce ne sorun var şimdiden teşekkür edrim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Aynı şekilde benim de, telefonum şarj olmuyor. Prizdeyken kullanamıyorum 2 gune kadar sarjım %1 bile olsa prizdeyken kullanabiliyordum
Şimdi şarja takınca , telefonu düz bir şekilde koyarsam, şarj oluyor. Koymazsam olmuyor. Bazen yatmadan once takıyorum, kalkınca anca %40 falan oluyor . Eger dediğiniz gibi güncellemeyle de alakalıysa işim kötü. çünkü telefonum yurt dışından geldi ve güncelleme yapılmıyor. Çıldırmak üzereyim.

ProRat`

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Aynı şekilde benim de, telefonum şarj olmuyor. Prizdeyken kullanamıyorum 2 gune kadar sarjım %1 bile olsa prizdeyken kullanabiliyordum
Şimdi şarja takınca , telefonu düz bir şekilde koyarsam, şarj oluyor. Koymazsam olmuyor. Bazen yatmadan once takıyorum, kalkınca anca %40 falan oluyor . Eger dediğiniz gibi güncellemeyle de alakalıysa işim kötü. çünkü telefonum yurt dışından geldi ve güncelleme yapılmıyor. Çıldırmak üzereyim.

Başka şarj aletlerini deneyin, sonuç aynı ise; telefon şarj almıyordur. Garantiye yollamalısınız o zaman.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Telefonum (samsung galaxy trend) birden durduk yere şarj olmamaya başladı cihazı yeniden kapatıp açtım fakat hala olmuyor usb kablosuyla denedim oylede olmuyor ne olmuş olabilir ve ne yapmalıyım?

beyzabetül

Profesör
Reaksiyon puanı
356
ben sorunumu çözdüm.kabloda temassızlık vardı.başka usb kablosu denedim sorun yok
yalnız telefonum çok kasıyıor.yani bazen hiçbir işlem yapamıyorum. 1-2 sanıye ekrandakı sımgeler kaybolup geri gelıyor.bu durum bilgisyarımda da bazen oluyordu.ekrandakı uygulamalara dokunuyorum hiçbir tepkı vermıyor.nete girmek için opera tarayıcısını kullanıyoprum.bazen buna tıkladığımda siyah ekran gelıyor.telefonu kırasım geliyor.ne yapmam lazım bilmıyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:p:biggrin:Telefonun içine su kaçmış olabilir yeni şarjmakinesi al bence garantiyle verebilirsin de sanırım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben bir şey sorabilir miyim benim telefon xperia m şarja koyuyorum kırmızı ışık yanıyor fakat şarjı %50yken %3e düştü ışığı yanıyor ama:mad:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar enim telefonum s3 mini ben sarza takıyorum sarz isareti çıkıyor ama sarz dusuyor yinede bilgisayara tkaınca oluyor ama

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefonum trend plus orjinal şarj makinesini bozmuştum :D bilgisayardan şarj ediyordum sonra s3 mininin şarj makinesiyle şarj ediyordum ne olduysa bugün sarj olmamaya başladı -,- telefonumun şarj yerine sıcak nefesimle küçük bir üfleme yaptım ve şarja taktım ve şarj olmaya başladı :huh: ama ilk başta şarj olmamasının sebebi nedir ??

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar tabletime şarj aletini sokmama rağmen şarj olmuyor şarj işaretinide göstermiyo iki saat evirip çevirip yerine oturmaya çalışıyorum bazen oluyor sonra tekrar gidiyor zaten olduğunda saatte%6 falan artıyor napcam 😭???????

burakcan61616

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar bende sizdenım şarz olmuyorddu ama bende artık araştırdım 3 gün ve yolunu buldm arkadaşlarım ve yorumları okdum Htc Şarj bana böyle sit tercih ettiler aldım harbi sağlam şarz v hızlı şarz edıyorlar tavsıye edıyorum cok begendım allah arazı olsun bana bu sıteyı yollayanlardan.

Son mesajlar