Telefonum rootlu degil ama kök dizinine erisildi hatasi aliyorum

Bu konuyu okuyanlar

DonPoldo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Merhaba arkadaslar ben telefonumu 2 ay önce roottan çıkarmıştım yanı orjinal stock rom yüklemiştim telefonum j7 prime 2017 samsung pass samsung health gibi uygulamalar açılmıyor nasıl cozerim lütfen yardımcı olun

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
E root atmışsın işte. Firmaların telefona root atılıp atılmadığını anlamak için elbet bir yöntemleri vardır yoksa herkes garanti süresindeyken root atardı diye düşünüyorum. Geri orijinal ROM yüklemen bence bir şey değiştirmez.

DonPoldo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
E root atmışsın işte. Firmaların telefona root atılıp atılmadığını anlamak için elbet bir yöntemleri vardır yoksa herkes garanti süresindeyken root atardı diye düşünüyorum. Geri orijinal ROM yüklemen bence bir şey değiştirmez.
Ben telefonu garantiye gönderecektim anlarlar mı yani format atsam geçer mı tekrqrdan

Reaksiyon puanı
5,172
Merhaba arkadaslar ben telefonumu 2 ay önce roottan çıkarmıştım yanı orjinal stock rom yüklemiştim telefonum j7 prime 2017 samsung pass samsung health gibi uygulamalar açılmıyor nasıl cozerim lütfen yardımcı olun
Stock rom atarken verileride sıfırladın mı yoksa sadece /system üzerine mi yazdırdın?

DonPoldo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Doğrusu anlatayım root atmıştım 2 gün sonra telefon hiç açılmadı bende üstüne yükledim

DonPoldo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Evet bu uygulamayı yaptıktan sonra her şey gitti