telefonum geldi (redmi note 7)

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Sardaukar

Doçent
Mate 20 Pro giriş seviyesi oldu ha

Vay arkadaş. Kafalar pek güzel.
iyi güldüm

onun haricinde huawei amiral gemisi telefonları iyi yapıyor bu telefonun gece performansı çok iyi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mavi bekleken Siyah gelmesini nasıl dert etmiyorsun ilginç. Resmen dolandılrıcılık adam kandırma bu. Siyah modeli pek satılmıyor ve daha ucuz diye insanlara kafalarına göre gönderiyorlar heralde.

Bu arada ilerde başına bela olmasın bu olay ? Telefon ile ilgili bir arıza veya şikayetin olduğunda faturandan renk başka senin telefon başka kutu bilgileri garanti başka flan olmasın ? Ürün TR garantilimi IMEI kaydını kontrol ettin mi ?
sorun yok sadece renk ayrı gelmiş ama pek dert etmiyorum şimdi mavisi için zahmete girip geri gönderemem buda hoşuma gitti zaten kılıfıda siyah

Emir Aydın

ForeverPower41
iyi güldüm

onun haricinde huawei amiral gemisi telefonları iyi yapıyor bu telefonun gece performansı çok iyi

sorun yok sadece renk ayrı gelmiş ama pek dert etmiyorum şimdi mavisi için zahmete girip geri gönderemem buda hoşuma gitti zaten kılıfıda siyah
Bende mavisi var gözüme çok hoş gözüküyor.Bazen kılıfı çıkartıp bakıyorum içim eriyo :)

progamer7206

MİTSUBİSHİ LANCER EVOLUTİON IX
😂 😂 😂 😂

redmi note 7 aldım yarın beklerken bugüne nasip oldu

gayet beğendim şahsen elime iyi oturdu ağırlığı iyi, siyah gelmiş mavi bekliyordum ama olsun

type-c girişini gördüm hızlı şarj da şu an

evet bu telefon en fazla 4 yıl benimle olacak muhtemelen seneye üniversiteye girdiğimde daha aktif kullanırım ama şimdiden yormamak için fazla program yüklemedim

film çok izleyen biri iseniz bu telefonu öneririm iki üç video açtım ekran gayet güzel

yani çok düşünmenize gerek yok fazla para vermeden alabileceğiniz f/p telefonları adlı konumdan listedeki telefonları alırsanız üzülmezsiniz redmi note 7 de listedeydi

tebrik edenlere teşekkür ediyorum genel olarak

yarın gcam falan kuracağım kameranın ham haliyle efektsiz ayarsız gece kedimi çektim atarım birazdan fotosunu

beni tatmin etti hoşuma gitti bunu alamasaydım ya honor8x yada honor 10 lite falan alacaktım iyi oldu ama

bu arada sorusu çekincesi olan soru sorsun yardımcı olurum
Hayırlı olsun.

Webhead

Profesör
redmi note 7 aldım yarın beklerken bugüne nasip oldu

gayet beğendim şahsen elime iyi oturdu ağırlığı iyi, siyah gelmiş mavi bekliyordum ama olsun

type-c girişini gördüm hızlı şarj da şu an

evet bu telefon en fazla 4 yıl benimle olacak muhtemelen seneye üniversiteye girdiğimde daha aktif kullanırım ama şimdiden yormamak için fazla program yüklemedim

film çok izleyen biri iseniz bu telefonu öneririm iki üç video açtım ekran gayet güzel

yani çok düşünmenize gerek yok fazla para vermeden alabileceğiniz f/p telefonları adlı konumdan listedeki telefonları alırsanız üzülmezsiniz redmi note 7 de listedeydi

tebrik edenlere teşekkür ediyorum genel olarak

yarın gcam falan kuracağım kameranın ham haliyle efektsiz ayarsız gece kedimi çektim atarım birazdan fotosunu

beni tatmin etti hoşuma gitti bunu alamasaydım ya honor8x yada honor 10 lite falan alacaktım iyi oldu ama

bu arada sorusu çekincesi olan soru sorsun yardımcı olurum
5.5 yıllık g4 beat'ten RN7'ye geçmek eminim ilaç gibi gelmiştir hayırlı olsun güle güle kullan umarım 4 sene kazasız belasız kullanırsın sana tavsiyem Spigen Rugged Armor kılıf al kılıf çok güzel ve sağlam korumaya sahip bu arada hangi rengini aldın ?

Vay arkadaş. Kafalar pek güzel.
O yorumu yapan arkadaşın kafasından bende istiyorum

Sardaukar

Doçent
5.5 yıllık g4 beat'ten RN7'ye geçmek eminim ilaç gibi gelmiştir hayırlı olsun güle güle kullan umarım 4 sene kazasız belasız kullanırsın sana tavsiyem Spigen Rugged Armor kılıf al kılıf çok güzel ve sağlam korumaya sahip bu arada hangi rengini aldın ?

O yorumu yapan arkadaşın kafasından bende istiyorum
G3 beat keske g4 olsa

Siyah benimkisi

Webhead

Profesör
G3 beat keske g4 olsa

Siyah benimkisi
beat'i tutturmusum en azından g4 beat de o g3 beat gibi dandik telefon hocam neyse sallayın artık yeni bir telefonunuz var önemli olan da bu :D
önerdiğim kılıfı düşünün derim

Bende mavisi var gözüme çok hoş gözüküyor.Bazen kılıfı çıkartıp bakıyorum içim eriyo :)
bende Mİ9T'yi kılıftan çıkarıp bakınca içim eriyecek :D

Melih Beyefendi

Profesör
İSTANBUL/Sultangazi (Türkiye Cumhuriyeti)
beat'i tutturmusum en azından g4 beat de o g3 beat gibi dandik telefon hocam neyse sallayın artık yeni bir telefonunuz var önemli olan da bu :D
önerdiğim kılıfı düşünün derim

bende Mİ9T'yi kılıftan çıkarıp bakınca içim eriyecek :D
Benim de içim S4 mini'nin içini açınca eriyecek. Çünkü yanmış bir anakart bizi karşılıyor. Yuh

stat counter