Telefonum evde çekmiyor

Bu konuyu okuyanlar

Romeo_Must_Die

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefon : galaxy s4
hat : avea

arkadaşlar evimde telefon çekmiyor :D balkona çıkıyorum çekiyor , 200 metre ilerde komşu var gidiyorum onların evine çekiyor . bizim evde bazen tek diş bazen hiç çekmiyor , konuşmalar kesiliyor . ama sadece kendi evimde olur bu :D

ProRat`

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
Şebeke Modu: Yalnızca GSM de değilse, ona al.

/xo/

Müdavim
Reaksiyon puanı
226
Ben de Ayazağa da orman kenarında oturuyorum. Evde değil de camın kenarında çekiyor. Ne gariptir ki evde her şebeke bu sekilde.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
evin duvarları çok kalın ve çok demir içeriyorsa çekmez ev eski? yeni? resim ekle http://www.imageshack.us/ ile imgur'a koyma güvenli internet onu blockluyor tornocu diye kabul ediyor.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

evin duvarları çok kalın ve çok demir içeriyorsa çekmez ev eski? yeni? resim ekle http://www.imageshack.us/ ile imgur'a koyma güvenli internet onu blockluyor tornocu diye kabul ediyor.

Romeo_Must_Die

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iyide ev ile alakası olsa diğer telefonlarda öyle olur. sadece s4 de oluyor

Elusive

Müdavim
Reaksiyon puanı
260
Peki telefonun 3g modunda olmadığına emin misin?

Naaa

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
hangi mağara dostum :)

Sansar667

Müdavim
Reaksiyon puanı
526
belkide avea olduğu içindir :laugh:

realdgnc

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Yahu AVEA'nın çekim kalitesi belli. Bir çok yerde yağmur yağınca bile çekmiyor. Şehir merkezinde bile sinyal seviyesinde gel-git ler oluyor. Normaldir :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
manisa saruhanlı halitpaşa hiç çekmiyor ben böyle operetör istemiyorum duzeltilmesini diliyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben corby 2 kullanıyorum. Avea ya yeni geçtim. Hiç bi yerde çekmiyor sadece çatıda en üstte oda 1 tık. Türkcell deydim. Türkcell ormanda bile çekiyordu

S

SDN Okuru

SDN Okuru
turkcell gıbısı yok ama evin demırlerı coksa fılan dedın ev yenı demırlerı hem kalın hende cok cekmemesı bu yuzden olabılır bende evın ustune cıkınca cekıyor fakat cekmıyınce 112 ı yı bıle aramıyor normalmıdır kardesım

umut erdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
normal turkcelde babaannemin evinin odalarina girince iki dis cekiyo bu sinir bozucu internet cok gec aciliyo arama yapiliyo 30bdm cekiyodu ses kalitesi hisir hisirdi o neydi be

burak_ekmekci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Avea genel olarak zaten zayif bir hat. Sizin evin duvarlari cevredeki evlere gore farkli bir yapiya sahip ise , daha kalin tugla degil bims ya da gazbeton tarzi farkli malzeme ile orulmus ise sinyal gucunun azalmasi mumkun. Ancak ayni telefona baska bir avea hat takip evinizde denediginizde sinyal gucu artiyor ise avea yi arayip bilgi alin derim. Baska bir telefon fakat avea hat ile o kisi sizden ayni ev icerisinde daha guclu sinyal aliyorsa ile telefonunuzda problem vardir.

umut erdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Avea genel olarak zaten zayif bir hat. Sizin evin duvarlari cevredeki evlere gore farkli bir yapiya sahip ise , daha kalin tugla degil bims ya da gazbeton tarzi farkli malzeme ile orulmus ise sinyal gucunun azalmasi mumkun. Ancak ayni telefona baska bir avea hat takip evinizde denediginizde sinyal gucu artiyor ise avea yi arayip bilgi alin derim. Baska bir telefon fakat avea hat ile o kisi sizden ayni ev icerisinde daha guclu sinyal aliyorsa ile telefonunuzda problem vardir.
sadece bu sıntıyı babaannemin evinde yasiyom hat olarak turkcell

burak_ekmekci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tek bir evde yasiyorsaniz bu sikintiyi dert etmeyin ev ile alakalidir :)

fatihhhh37

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Avea ve S4 gerçekten sorun bende şikayetçiyim bu durumdan.

mdkbet

Müdavim
Reaksiyon puanı
86
konu çok eskiymiş ama başlığı okuyunca avea olduğunu tahmin etmiştim
avea bir kez daha beni yanıltmadı :)

Reaksiyon puanı
4
Arakadaşlar Bir Sorunum Var Cihazim Samsung Galaxy Trend Plus. Arkadaslar Telefonum ilk Aldigim 1 Bucuk saate sarji doluyodu simdi mesela 3 saat sarjda kaliyor bi bakiyirum telefona %84 Dolmuş Sonra İntrentete ogrendigim bisey le sunu yaptim *#0228# kodunu telefon cevurme yrine yaziyorum quik start diyorum sarjim %100 olyo mesel bunu yapmasamm istedigim kadar sarjda dursun yine %84 kaliyi bunu nasil cozebilirim birde Telefon Sarji %60 dan sonra 1 dakika icin %0 oluyor bu benim canimi sıkıyor. Bu Bir anda boşalma sorunu nasil duzeltilir. Yardim lutfen. Arakadaslar birde su oluyo bazrn mesrla sarja takiyorum 3 satt sarjda %84 sonra su kodu *#0228# yaziyorum telefin cevirmenyerine quik start duyorum ama yine %84 kaliyo ve sarju bitirmeden kople asla dolmuyor bunun cozumu nedir lutfen yardim.

serdar2715

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Benim Turkcell hattım var çekmiyor, Vodafone hattı takıyorum aynı yerde çekmiyor, salona geçiyorum çekmeye başlıyor

emir_kr

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Cihaz VoLTE desteklese hiç sorun olmazdı istediği kadar çekmesin ama malum avea. Hat değiştir yeni abonelere iyi fırsatlar sunuyorlar

Baran savman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Evin duvarlari kalinmi veya demirleri bide senin evin tam baslarin arasinda kalmis olabilir 2 basin son gidim cektigi yerde dir evin bi ona bi ona baglaniyo