Telefonum 4.5g çekmiyor!

Bu konuyu okuyanlar

ㅠㅡㅠ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Kullandığım tel. redmi note 3, sim kartım 4.5g uyumlu. Bir türlü 4.5g çekmiyor. Bazen 3g bile çekmiyor (çoğunlukla 2g). Ne olduğunu anlayamadım. (not: Ayarlardan lte'yi seçmeme rağmen)

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,930
Kullandığım tel. redmi note 3, sim kartım 4.5g uyumlu. Bir türlü 4.5g çekmiyor. Bazen 3g bile çekmiyor (çoğunlukla 2g). Ne olduğunu anlayamadım. (not: Ayarlardan lte'yi seçmeme rağmen)

Bulunmuş olduğun bölgede 4,5g kapsama alanı nedir mhz den onu bir sorgulat, cihaz ve simkart ok ise opt üzerinden 4,5g tanımlamasının olması lazım bu askıda kalmış olabilir. Mhz ararsan sorunun çözülmüş olur.

ㅠㅡㅠ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Bulunmuş olduğun bölgede 4,5g kapsama alanı nedir mhz den onu bir sorgulat, cihaz ve simkart ok ise opt üzerinden 4,5g tanımlamasının olması lazım bu askıda kalmış olabilir. Mhz ararsan sorunun çözülmüş olur.
Bir tek bende var bu durum, oturduğum yer il merkezine yakın, bu yüzden çekmeme gibi bir şey olduğunu sanmıyorum, yakınlarımın telefonunda böyle bir şeye hiç rastlamadım. Bi foruma daha yazmıştım bu konuyu ve birisi modem dosyası gibi bir şey söylemişti sanırım, modem dosyasıyla alakası olabilir mi acaba? Bu konuda bilginiz var mı?