Telefonu Siyah Yapmak Mümkün mü?

Bu konuyu okuyanlar

şahan öztekin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
merhaba arkadaşlar, benim telefon iphone se rose gold fakat ben bir an kendime göre aptallıkla aldım bu rengi. telefonu siyah yapmak istiyorum bu mümkün mü? sırf rengi yüzünden kullanasım gelmiyor. hatta satıp siyahı çok güzel diye a3 2017 almayı bile düşündüm. bunun bir çaresi falan yok mu? garantiye götürsem parasını versem siyah yapmazlar mı?

Feykar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Biraz zor telefonun arka ve ön kasanın değişmesi lazım, bunun yerine microsonic kılıf kullanmayı tercih edebilirsin.

şahan öztekin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Biraz zor telefonun arka ve ön kasanın değişmesi lazım, bunun yerine microsonic kılıf kullanmayı tercih edebilirsin.
o sadece simsiyah yapıyor. ben bordo kılıf takmak istiyorum. ayrıca orta tuşta beyaz kalıyor onun içinde parmak izi okuyan sticker satılıyor ama üst ahizenin etrafı inçe beyazlık kalıyor sinirimi bozar o. ben ön ve arka kasa değişirim sıkıntı yok ama ekran paneli orijinal olmaz dokunmatik falan sıkıntı çıkabilir. orijinal led paneli çıkarıp siyah cama takmak mümkün mü? kalsın beyaz orta tuş ona da sticker alırım ekran koruyucu ile takınca dümdüz olur. bir de kırmızı apple orijinal kılıfı alsam of anam of.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
ne zoru servisine götür apple zorluya halletsinler.

mbrkrkyz

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Takıntı haline yapmışsın ama bence bu ne vesvese!

şahan öztekin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
ne zoru servisine götür apple zorluya halletsinler.
oluyor mu cidden? ne kadar alırlar sence?

Takıntı haline yapmışsın ama bence bu ne vesvese!

ben de iphone 6 varken sırf siyah iphone 5s almak için ablama vermiştim, ki o ara iphone 6 çıkalı 3 ay falan olmuştu.. SE nin 5 kasası olduğu için aldım ayrıca. fakat rengin de salaklık yaptım farklı renk diye aldım işte bir anlık.

mbrkrkyz

Asistan
Reaksiyon puanı
21

ben de iphone 6 varken sırf siyah iphone 5s almak için ablama vermiştim, ki o ara iphone 6 çıkalı 3 ay falan olmuştu.. SE nin 5 kasası olduğu için aldım ayrıca. fakat rengin de salaklık yaptım farklı renk diye aldım işte bir anlık.

Apple sor kasma o kadar alt tarafı renk

Transistor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,085
Mantıken olmaması lazım. Telefonu eskiyen gider renk bahanesiyle sıfırlatır. Ya da üstüne 400-500TL alırlar.