Telefonu Almadım İade Edebilir miyim ?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Kadir09

Asistan
geçen hafta cuma senetli kredi kartsız 12 ay taksit telefon almıştım faturayı falan verdiler fakat telefonu teslim aldım imzası değildi.Cumartesi pazar size veririz dediler bende bekledim gelmedi pazartesi aradım işte teslimatta falan yarın gelir dediler salı oldu yani bugün yine vermediler bende akşam saatlerinde farklı mağazada beklediğim model gelmişti.Ben o olmadığı için onu almıştım her neyse bu yüzden iptal ettirmek istiyorum bugun dedim abi işte patron 2 gün sonra gelecek o zaman iptal ettirebiliriz benim yetim yok falan dedi sıkıntı çıkmaz değil mi benim iptal ettirmek gibi bir hakkım var değil mi ?

ÆSir

1881-19∞
Yönetici
Mod. Adayı
Biraz dominant olursan iptal ettirebilirsin. Sonuçta cihazı teslim almadın. Faturayı ver, paranı al. Onlar faturayı iptal edebilirler.

Kadir09

Asistan
Biraz dominant olursan iptal ettirebilirsin. Sonuçta cihazı teslim almadın. Faturayı ver, paranı al. Onlar faturayı iptal edebilirler.
Hukuki olarak haklıyım ama değil mi mesela diyelim ki kabul etmediler polis ile gitsem veya dava vs açsam haklı çıkar mıyım peki ?

stat counter