Telefonla görüşme için kulaklık tavsiyesi (Detay açıklamada var)

Bu konuyu okuyanlar

halimasa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Selamlar,
Telefonda uzun süreli görüşmeler yapıyorum, bluetooth kulaklıklar çok kullanışlı olmadığı (şarj süresi, kulakta durma sorunu) vb. gibi sorunlar ve kaliteli bluetooth kulaklıklarında bütçemi aşması sebebiyle kablolu kulaklıklara yöneldim.
Ancak buradada kulaklığı sık sık kullandığım için çoğu zaman çantamıza buruşturup atıyoruz buda kulaklığın hemen deforme olmasına sebep oluyor. Boyuna takılabilen birkaç kablolu kulaklık modeli gördüm bunlardan biri olabilir.
Kulaklık konusunda tavsiye verebilirseniz çok sevinirim.

Reaksiyon puanı
5
Kullandığın telefon neyse onu kulaklığını kullanmanı öneririm. Bu iPhone ise içinden çıkan kablolu kulaklığı kullanmanı öneririm. Samsung ise içinden çıkan AKG kulaklığı kullanmanı öneririm. Elbette ki bu telefonlar bu kulaklıkları belki de on bin kere denemiştir ve senden benden daha iyi deneyimlemişlerdir bu yüzden deneyimden uzak kalma. Konu bluetooth ise ve telefon iPhone ise kesinlikle AirPods dan şaşma derim. Ama anladığım kadayla kablolu kulaklı arıyorsun. Kutusundan çıkanı kullan rahat et ! Uçlarına silikon koruyucu da tak kucağından düşmesin :)

mahiralemdar

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
5
Bence bu kulaklık senin işini görür. Daha doğrusu bu tip bir kulaklık 6-8 saat arası konuşma süresi var bence yeterli.

Linktech Vl-9 Makaralı Bluetooth Kulaklık - n11.com

fiyatıda süper. 79 lira

30724214_1245064365629079_6067826939911995392_n.jpg

halimasa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Kullandığın telefon neyse onu kulaklığını kullanmanı öneririm. Bu iPhone ise içinden çıkan kablolu kulaklığı kullanmanı öneririm. Samsung ise içinden çıkan AKG kulaklığı kullanmanı öneririm. Elbette ki bu telefonlar bu kulaklıkları belki de on bin kere denemiştir ve senden benden daha iyi deneyimlemişlerdir bu yüzden deneyimden uzak kalma. Konu bluetooth ise ve telefon iPhone ise kesinlikle AirPods dan şaşma derim. Ama anladığım kadayla kablolu kulaklı arıyorsun. Kutusundan çıkanı kullan rahat et ! Uçlarına silikon koruyucu da tak kucağından düşmesin :)
yanıtın için teşekkür ederim. kablolu kulaklık bakıyorum doğru ancak boyna takılabilecek şekilde olanlardan arıyorum aslında örnek görselini atmaya çalışacağım.

cuneytefeozar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
yanıtın için teşekkür ederim. kablolu kulaklık bakıyorum doğru ancak boyna takılabilecek şekilde olanlardan arıyorum aslında örnek görselini atmaya çalışacağım.

Merhaba dostum bu bluetooth kulaklık güzel hemde çok şık ve sportif bir tazrı var. Manyetik boyun bandı ile boynunda çok şık duruyor baya bir dikkat çekiyor ;)

Ekli dosyalar

• CF90-BLUETOOTH-KULAKLİK.png
    CF90-BLUETOOTH-KULAKLİK.png
    122.8 KB · Görüntüleme: 1,127