Telefondan Mobilon Uygulaması İle Binlerce Lira Pazanmak

Bu konuyu okuyanlar

ahmetozknnnn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle herkese selamun aleyküm arkadaşlar.
Size yeni keşfettiğim bir uygulama hakkında bilgi vermek istiyorum.
Günde 55 lira kazanmak sizin ellerinizde

MobilOn Nedir?

MobilOn, Android veya IOS telefon işletim sistemlerinde Play Store veya App Store’dan kolayca ve ücretsiz indirebildikleri bir uygulama platformudur.

Uygulama içerisinde bulunan birçok kazanç yapısı sayesinde kullanıcılar; kendilerine sabit gelir imkanı sağlarken aynı zamanda eğlenceli özellikler sayesinde boş vakitlerini değerlendirebilir.

Uygulama 7 günlük deneme süresi vermekte. 299 Tl karşılığında ücretli üyelik yapıyorsunuz. ve bu verilen ücreti kısa zamanda tölere edebileceğimizi düşünüyorum.

Saatlik verilen görevleri uyguluyorsunuz. Her saat 8-10 görev veriliyor video izleme anket doldurma gibi. Bunların karşılığında belirli bir TL size veriliyor. Bu Tl leri biriktirip çekiyorsunuz. Bunun yanı sıra otobüs uçak bileti alım satımlarınızda komisyon alabiliyorsunuz. Uçak rezervasyonu yaptırıp ondan belli bir pay kazanabiliyorsunuz. Yol yardım sigortası yaparak 25 lira kazanabilirsiniz. Referans sitemiylede bol kazançlar elde edebilirsiniz. Daha fazla kazanç kalemi eklenecek fatura ödeme çiçek göndermegibi bir çokgüzel eklentiler kazançlı eklentiler gelecek.

MobilOn, Loobi Medya tarafından geliştirilmiş olup, kullanıcılarına Affiliate Marketing prensibinde kazanç sağlamayı amaçlayan bir mobil uygulamadır.

MobilOn'un size sunmuş olduğu dijital platform sayesinde, günlük hayatınızdaki tüm aktiviteleri yerine getirirken ekstra kazanç da elde edebilirsiniz. Sadece Türkiye'de değil tüm Dünya'daki platform ortakları sayesinde, daha önce eşi ve benzeri görülmemiş bir yapıyı sizlerin hizmetine sunmaktadır.
Klasik reklamcılık, satış ve pazarlama anlayışlarının yerine yepyeni, modern, kolay ve Dünyaca anlaşılabilir, alışılmışın dışında kazanç elde etme imkânını MobilOn siz değerli kullanıcılarına sunmaktadır.

Birinci önceliğimiz olan, ''Sürekli Reklam, Sürekli Kazanç'' vizyonuyla uygulama içerisindeki birçok kazanç kalemlerinden rahatlıkla gelir elde edebilirsiniz.

Mobilon uygulaması her gün gelişmeye devam edecek ve kullanıcılarına benzersiz bir dünyanın kapılarını sonuna kadar açacaktır.

Fırsatlarla dolu Mobilon Dünya’sına siz de katılmak istiyorsanız tek yapmanız gereken uygulamayı indirip, hemen kullanmaya başlamaktır.

Aynı zamanda;
- 7/24 YOL YARDIM SİGORTASI HİZMETİ
- OTEL REZERVASYONLARI
- UÇAK REZERVASYON
hizmetlerini de satarak ekstra gelir sağlama imkanı bulunmakta

Referans Kodum: 41094403
(Referans kodum ile üyelik yaparsanız bana da fayda sağlamış olursunuz.)

---- Mesajlar birleştirildi ----

Bizimle beraber güzel kazançlar elde etmek sizin ellerinizde öğrenci ev hanımı çalışan emekli herkese hitap eden bir kazanç sistemi

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2018-03-02 at 12.22.21.jpeg
    WhatsApp Image 2018-03-02 at 12.22.21.jpeg
    41.8 KB · Görüntüleme: 1,104
Son düzenleme:

Abdülkadir123

Öğrenci
Reaksiyon puanı
25
Böyle şeyler pek inandırıcı gelmiyor bana...

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
ilk mesajı ve direk reklam varın siz düşünün ne kadar gercek olduğunu biz neyine güveneceğiz senin

ahmetozknnnn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Böyle şeyler pek inandırıcı gelmiyor bana...
Neden peki çiftlik veya benzeri sistemlere benzeyen bir olay değil

ilk mesajı ve direk reklam varın siz düşünün ne kadar gercek olduğunu biz neyine güveneceğiz senin
Herkes bana güvensin ya da benim dediklerimi yapsın diye bir şey demiyorum amacım tanıtmak isteyen girer isteyen girmez. Öğrenciyim böyle bir işe girdim tanıtım yapıyorum. Bu üslupla konuşmanızada gerek yok. Daha düzgün bir şekilde konuşursanız sevinirim. Reklam yaptığım yok tanıtıp yaymak amacım ki insanlar kazansın

Son düzenleme:

ahmetozknnnn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herkes bana güvensin ya da benim dediklerimi yapsın diye bir şey demiyorum amacım tanıtmak isteyen girer isteyen girmez. Öğrenciyim böyle bir işe girdim tanıtım yapıyorum. Bu üslupla konuşmanızada gerek yok. Daha düzgün bir şekilde konuşursanız sevinirim. Reklam yaptığım yok. Reklam yapmıyorum tanıtım yapıyorum hala bunu anlayamadınız sanırım

https://forum.shiftdelete.net/threads/forum-kurallari.43630/
Forumu reklam aracı olarak kullanmak yasaktır.
şöyle bir kuralımız var desek ?
Reklam yapmadığıma emin olabilirsiniz.

Son düzenleme: