Telefondan gelen saatli bomba sesi

Bu konuyu okuyanlar

Musaastar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhabalar, forumda yeniyim, nasıl konu açacağımı bilmiyorum yardımcı olursanız çok memnun olurum.
Annemin bir telefonu var, s7 edge. 0 aldı, ikinci el de değil. 3 yildir kullaniyor. Son 1 aydir telefondan durup dururken dat dat dat diye son ses saatli bomba sesi gibi bir ses geliyor. Bu durum 20 saniye kadar sürüyor. 2 3 günde bir oluyor. Herhangi sakincali bir uygulama yuklu değil, bildirim seslerini teker teker kontrol ettim siradan bir bildirim sesi de değil.
İsin garip tarafi annem ozel bir okulda ilkokul ogretmenligi yapiyor. Gecen bana ikinci sinif ogrencilerine kitap baktığını, hangi yayinevinden almasi gerektigini sorarken gozumuzun onunde ikinci sinif ders kitabi pdf olarak indi. Hicbir sekilde bir site acik degildi, hiçbir sekilde annem indirmedi, indirmeye tenezzul bile etmedi.
Onun disinda disardayken benim telefonumda da bir kere dat dat sesi geldi ve ayni sekilde 20 saniyye surdu. Telefonum xiaomi redmi 5 plus, hicbir sekilde sakincali bir uygulama indirmedim, bildirim seslerimde oyle bir ses yok, ve disardayken internet kapaliyken yasandi bu olay.
Bu yasananlar bizim telefonlarimizin dinlendiğini mi gosteriyor yoksa telefonun acil durumlarda ne bilim islak sarja takildiginda vesaire ortaya koydugu kisisel korunma mekanizmasindan mi ibaret? İnternette hicbir sey bulamadim ve yardımıniza ihtiyacim var, teşekkürler

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Format atın veya hard reset

grezimonk

Müdavim
Reaksiyon puanı
261
alarm ayarlamış sen **** diyorsun gün geçtikçe... düşüyor... ?

Musaastar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
alarm ayarlamış sen **** diyorsun gün geçtikçe... düşüyor... ?
Türkçe veya herhangi bir uluslararası dilde konuşursanız anlaşabiliriz, ayrıca telefonlarda herhangi bir alarm kurulması söz konusu değil.

alcasar

Asistan
Reaksiyon puanı
51
Alarm yada hatırlatıcı uygulamalarını kontrol et. Dat dat diyecek bi uygulama olmaz başka.

Musaastar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Sanmıyorum ama bi bakarım, haftasonu format aticam son duruma gore bakariz