telefondan bitcoin madenciliği yapabiliceğimiz uygulama mevcut mu??

Bu konuyu okuyanlar

Ahmetcan26

Asistan
Reaksiyon puanı
88
telefondan bitcoin madenciliği yapabiliceğimiz bir uygulama var mı??varsa nasıl yapıcaz??

BHA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Geçenlerde WMAraci forum sitesinde denk gelmiştim böyle bir konuya bulursam konuyu hortlatırım

Ahmetcan26

Asistan
Reaksiyon puanı
88
zaten önce hesap açmam lazım.onu bir halledebilsem bitcoin üretmenin bir anlamı olucak.hiçbiri banka hesabı açmıyor.belli başlı sorular soruyorlar.oturduğun ev senin üstüne mi?aylık kaç para kazanıyorsun?okuyor musun ?hepsi çook saçma !!ben de illegal bir hesap açıcam.yani yasadışı.en azından bu lağnet olası bankalardan iyidir.

yavuzcihanozyurt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Telefondan üretim olsa bile çok az olur. Boşuna telefonun ömrünü yersin çalıştırarak. Ben tavsiye etmem.

Dr. midas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Değil. Var bizim diyenlere de inanma. Bunun bir çok sebebi var, Birincisi bitcoin kazmak öyle 10 yıl öncesi gibi değil artık. en güçlü işlemcilerle dünyanın elektriğini yediğin, hele türkiye gibi elektriğin pahalı olduğu yerlerde, astarı yüzünden pahalı olan, ama yapanların sadece gelecekte değerlenecek, zararım kara dönüşecek beklentisiyle yaptığı bir iş. diğer yandan. telefonunun ekranını açık tut sana bitcoin vereceğiz diyenler yalan söylüyor, bizim sitemizde bitcoin kaz diyenler de sana yalan söylüyor. 2 hafta uğraşırsın. sana yarım bitcoin kazandın der, çekeyim dersin. kalırsın öyle, önce premium üye ol sonra çek bunu derler. yani para tuzağıdır. Benim evimde bitcoin kazacak kadar donanım olsa, sana niye internetten bedava kazandırayım? kendim kazar kendim kazanırım.
Bitcoin kazanabilmenin en kolay yolunu söylüyorum sana, hazır mısın?
Gir bir türk borsasına satın al. O kadar. Şu an fiyat şok düşük. ileride yükselecek. Bu da buraya imzam olsun. Bir ayda mı yükselir bir yılda mı bilmem. Ama kesin bilgiyi söyledim sana bak. Fiyatı bugün itibariyle 7.730 dolar. Gelecekte bu mesajı okur hatırlarsın.:cool:

Ahmetcan26

Asistan
Reaksiyon puanı
88
Değil. Var bizim diyenlere de inanma. Bunun bir çok sebebi var, Birincisi bitcoin kazmak öyle 10 yıl öncesi gibi değil artık. en güçlü işlemcilerle dünyanın elektriğini yediğin, hele türkiye gibi elektriğin pahalı olduğu yerlerde, astarı yüzünden pahalı olan, ama yapanların sadece gelecekte değerlenecek, zararım kara dönüşecek beklentisiyle yaptığı bir iş. diğer yandan. telefonunun ekranını açık tut sana bitcoin vereceğiz diyenler yalan söylüyor, bizim sitemizde bitcoin kaz diyenler de sana yalan söylüyor. 2 hafta uğraşırsın. sana yarım bitcoin kazandın der, çekeyim dersin. kalırsın öyle, önce premium üye ol sonra çek bunu derler. yani para tuzağıdır. Benim evimde bitcoin kazacak kadar donanım olsa, sana niye internetten bedava kazandırayım? kendim kazar kendim kazanırım.
Bitcoin kazanabilmenin en kolay yolunu söylüyorum sana, hazır mısın?
Gir bir türk borsasına satın al. O kadar. Şu an fiyat şok düşük. ileride yükselecek. Bu da buraya imzam olsun. Bir ayda mı yükselir bir yılda mı bilmem. Ama kesin bilgiyi söyledim sana bak. Fiyatı bugün itibariyle 7.730 dolar. Gelecekte bu mesajı okur hatırlarsın.:cool:
çal gitsin öyle kazanılır.hesap çortlatcan parayı bitcoin yapcan o zaman yakalanmazsın.

Ahmetcan26

Asistan
Reaksiyon puanı
88
neye hayır sömür gitsin sonra zengin olursun.kolay böyle para kazanırsın anca.

---- Mesajlar birleştirildi ----

ben sadece kolay para kazanmanın yolunu söyledim size uygulamak size kalmış bişey.

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
119
neye hayır sömür gitsin sonra zengin olursun.kolay böyle para kazanırsın anca.

---- Mesajlar birleştirildi ----

ben sadece kolay para kazanmanın yolunu söyledim size uygulamak size kalmış bişey.

telefondan bitcoin kazanıldığı nerde görülmüş adamlar işlemciler ısınıyor diye buzul yerlere kuruyor miningini, sizin dediğinize hayır demedim ama sizinkide düz mantık bilginizin olmadığını düşünüyorum

gardenn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar bir yöntem var ama bu telefonda işe yarar mı bilmiyorum. Google yeni bir tarayıcı ve yeni bir arama motoru ortaya çıkardı. Crypto Tab isimli bu tarayıcı ile hem internetteki tüm işlerinizi hallediyor hem de bitcoin olarak para kazanabiliyorsunuz. Tarayıcıyı BURADAN yükleyin ve bilgisayarınıza kurun. Sonra e-posta hesabı ile giriş yapın ve kazanmaya başlayın. Ne kadar çok arkadaşınızı bu internet tarayıcısını kullanmaya davet ederseniz onların kazandığı paranın belli bir yüzdesini de siz alıyorsunuz.

Diyelim ki 5 kişi davet ettiniz ve bu arkadaşlar kullanmaya başladı. Onlardan bir gelir elde ediyorsunuz. Bu beş kişi başkalarını davet ettiğinde ve Google ın bu yeni tarayıcısını kullanmaya başladığında siz de para kazanıyorsunuz. Aşağıda özetle fotoları inceleyebilirsiniz.

ne-kazandirir.png
ne-kazandirir2.png
toplam-kazanc.png

Aşağıda gördüğümüz kazanç çok uç nokta olabilir ancak yapılacak güzel davetlerle size aylık 300-500 dolar getirmesi de gayet güzel bir durum.
CRYPTO TAB ı yüklemek için tıklayın. (referanslı bir linktir.) Bu anlatımdan dolayı benim referansımla indirirseniz sevinirim. Sorusu olan özelden yazabilir.

Trucking Turkey

Asistan
Reaksiyon puanı
28
Arkadaşlar bir yöntem var ama bu telefonda işe yarar mı bilmiyorum. Google yeni bir tarayıcı ve yeni bir arama motoru ortaya çıkardı. Crypto Tab isimli bu tarayıcı ile hem internetteki tüm işlerinizi hallediyor hem de bitcoin olarak para kazanabiliyorsunuz. Tarayıcıyı BURADAN yükleyin ve bilgisayarınıza kurun. Sonra e-posta hesabı ile giriş yapın ve kazanmaya başlayın. Ne kadar çok arkadaşınızı bu internet tarayıcısını kullanmaya davet ederseniz onların kazandığı paranın belli bir yüzdesini de siz alıyorsunuz.

Diyelim ki 5 kişi davet ettiniz ve bu arkadaşlar kullanmaya başladı. Onlardan bir gelir elde ediyorsunuz. Bu beş kişi başkalarını davet ettiğinde ve Google ın bu yeni tarayıcısını kullanmaya başladığında siz de para kazanıyorsunuz. Aşağıda özetle fotoları inceleyebilirsiniz.

Ekli dosyayı görüntüle 52462
Ekli dosyayı görüntüle 52463
Ekli dosyayı görüntüle 52464

Aşağıda gördüğümüz kazanç çok uç nokta olabilir ancak yapılacak güzel davetlerle size aylık 300-500 dolar getirmesi de gayet güzel bir durum.
CRYPTO TAB ı yüklemek için tıklayın. (referanslı bir linktir.) Bu anlatımdan dolayı benim referansımla indirirseniz sevinirim. Sorusu olan özelden yazabilir.

Büyük ihtimal SCAM. Ödeme kanıtı var mı?

Trucking Turkey

Asistan
Reaksiyon puanı
28
SCAM nedir bilmiyorum ama ödeme kanıtı var. Birazdan buradan göndereyim. Ayrıca kimseden para istemiyoruz dikkat edersen. Denemek bedava, kazanmak bedava... Ya da scam demek de bedava...
Scam Site Nedir ?

Scam Site Nedir ? Günümüzde internetten para kazanmak moda oldu ve hızla her gün pc başından para kazanmak isteyen insanlar var. Türkiyede olsun dünya genelinde olsun bir çok insan internetten para kazanıyor. Fakat bir o kadarıda internette dolandırılıyor. İnsanlar tarafından ve siteler tarafından dolandırılan bir çok insan var. Peki scam nedir? Scam siteler nelerdir? Örnekler vereleim ve konuyu açalım. Örnek Ptc ve türü siteler adı bux ve benzeri siteler var. 100 linke tıkla 0,25 $ kazan gibi. Ödeme eşiği 5 $ koyarlar ama siz 1 ayda 5 $ yaparsınız ödeme istediğinde size ödeme yapmazlar. Link kısaltma siteleri 10 000 gösterimde 5 $ çok zor arkadaşlar. Kısaca biraz reklam bütçesiyle reklamlarını orada burada yaparlar 100 kişiye 1000 tl dağıtırlar ödeme dekontları havada uçuşur. 3 ay sonra gelen 10 000 insanı sisteme sokarlar paraları çarparlar. Çoğuda kapanmaz saf yeni internet kullanıcılarını ağlarına düşürüp her gün paralarına para katarlar.

Scam siteler örnekler verirsek, tıkla kazan izle kazan, beğen kazan gibi sistemlerin dışında makale yaz kazan sisteminde 20 makale yaz kazan derken 18 .makalede kopya içerik alıntı içerikten 18 makale paranız verilmez. Sitenize falanfilan reklam firmasından reklam alırsınız ödeme 50 tl dir 49 tl de sahte tıklamadan banlanırsın yada ödeme yapılmaz. Ödeme yapmayan dolandırıcı aldatıcı sitelere scam denir

Ne yapmalıyız peki?

Öncelikle gerçekten güvenilir sitelerle çalışın yani 3-5 yıldır piyasada olan ödeme alınmış şikayet olmayan siteleri reklam verenleri tercih ediniz. 0,01 $ paralarla kimse dişe dokunur para kazanamaz. Forumu olan, iletişim kanalına mail attığınızda cevap veren, inandığınız güvendiğiniz sistemleri tavsiye edin. 1-2 aylık sistemlere girmeyin bekleyin.

İmkanınız varsa blog site açın tecrübelerinizi ve bilgilernizi zamanınızı burada harcayın. Açamazsanız dürüst yerlere siteler başvurun orada bilgilerinizi vaktinizi değerlendirin. Bir işi doğru şekilde öğrenmeden yapmaya başlamayın. Günü birlik değil uzun vadeli düşünün ve sistemlere dahil olun.

Scam-Site.jpg

gardenn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
SCAM olmadığını yüklediğinde anlarsın. 1. si bu bir site değil, 2. si google garantili yani güven sorunu yok! Banner izle demiyor, reklam tıkla demiyor, sadece kullan diyor bu kadar...

Trucking Turkey

Asistan
Reaksiyon puanı
28
SCAM olmadığını yüklediğinde anlarsın. 1. si bu bir site değil, 2. si google garantili yani güven sorunu yok! Banner izle demiyor, reklam tıkla demiyor, sadece kullan diyor bu kadar...

Referansınızla kayıt oluyorum.Umarım ödeme yapar.

Dr. midas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
blockchain cüzdanı ekran görüntüsü aldırmadı ama ödeme geçmişini gönderiyorum.
Ekli dosyayı görüntüle 52468
Bak güzel kardeşim, zamanında arkadaşlarım çiftlikbank benzeri olan bir siteye girdi. "Süt sağıp para kazanıyoruz" dedi. Ben de, "ineğin kendisini besleyen, tüm pisliğini çeken adam bu kadar kazanamıyor, girmeyin bu işlere paranızı kaptırırsınız dedim". Sonra gün geldi hepsini üçer beşer bin tokatladılar. Daha yakın geçmişte çiftlikbank yaşandı, adam milletin paralarıyla şu an şampanya patlatıyor. Şimdi de sizi uyarıyorum, referans link verip daha fazla kazanacağım umuduyla sağa sola linkini yayma. O, dediğin site browser eklentisiyle çalışıyor, browser'a kurduğun bir eklenti, bilgisayarını rahatlıkla kontrol altına alabilir. Senden habersiz işlemcini kullanabilir, fazladan elektrik ödeyebilirsin, işlemcini fazla yorabilir, klavye tuşlarını kaydedebilir, bankacılık işlemlerini yapmak istediğinde şifrelerini çalabilir, sana ilk başta 3 5 satoshi veriyor gibi görünürken, 2 ay sonra bir bakmışsın, aaaa, senin parayla bile alıp sakladığın bitcoin cüzdanına girmişler, içini boşaltmışlar falan...
Türk milleti olarak bedava hiçbir şey olmadığını hiçbir zaman öğrenemeyeceğiz, bunun farkındayım. Sizi şimdiden uyarıyorum, sonradan pişman olmayın.
Efendim, öyle şey olsa virüs programı onu şey yapar. Dünyada her gün yüzlerce virüs üretilmekte ve bunlar ancak antivirüs programlarının veri tabanına işlenirse virüs olarak algılanmakta. O vakte kadar zaten binlerce insanı avlamakta.
Uzak durun, risk=para her daim geçerli olan bir gerçektir. Riske girdiğin ölçüde fazla para kazanırsın. Öyle beleşe zengin olmak hiç bir zaman mümkün olmayan bir durum.

gardenn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bak güzel kardeşim, zamanında arkadaşlarım çiftlikbank benzeri olan bir siteye girdi. "Süt sağıp para kazanıyoruz" dedi. Ben de, "ineğin kendisini besleyen, tüm pisliğini çeken adam bu kadar kazanamıyor, girmeyin bu işlere paranızı kaptırırsınız dedim". Sonra gün geldi hepsini üçer beşer bin tokatladılar. Daha yakın geçmişte çiftlikbank yaşandı, adam milletin paralarıyla şu an şampanya patlatıyor. Şimdi de sizi uyarıyorum, referans link verip daha fazla kazanacağım umuduyla sağa sola linkini yayma. O, dediğin site browser eklentisiyle çalışıyor, browser'a kurduğun bir eklenti, bilgisayarını rahatlıkla kontrol altına alabilir. Senden habersiz işlemcini kullanabilir, fazladan elektrik ödeyebilirsin, işlemcini fazla yorabilir, klavye tuşlarını kaydedebilir, bankacılık işlemlerini yapmak istediğinde şifrelerini çalabilir, sana ilk başta 3 5 satoshi veriyor gibi görünürken, 2 ay sonra bir bakmışsın, aaaa, senin parayla bile alıp sakladığın bitcoin cüzdanına girmişler, içini boşaltmışlar falan...
Türk milleti olarak bedava hiçbir şey olmadığını hiçbir zaman öğrenemeyeceğiz, bunun farkındayım. Sizi şimdiden uyarıyorum, sonradan pişman olmayın.
Efendim, öyle şey olsa virüs programı onu şey yapar. Dünyada her gün yüzlerce virüs üretilmekte ve bunlar ancak antivirüs programlarının veri tabanına işlenirse virüs olarak algılanmakta. O vakte kadar zaten binlerce insanı avlamakta.
Uzak durun, risk=para her daim geçerli olan bir gerçektir. Riske girdiğin ölçüde fazla para kazanırsın. Öyle beleşe zengin olmak hiç bir zaman mümkün olmayan bir durum.
Kardeşim önerilerin ve uyarın için teşekkür ederim. Ben de ana bilgisayarımda ve ana e-posta adresimde bu işi yapmıyorum. tırı-vırı işler için kullandığım bir bilgisayarda yapıyorum. Ne demek istediğini gayet iyi anlıyorum.

Son mesajlar