Telefondan bilgisayara bağlanıp intenete nasıl girilir?

Konusu 'Akıllı Telefonlar' forumundadır ve epzq tarafından 22 Mart 2012 başlatılmıştır.

1. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

arkadaşlar bende iphone 4s var benim bilgisayarımda internet var aba vifi siyok ben nasıl bağlana bilirim usb ile bağlana bilirmmiyim

2. DumDumaq

DumDumaq Dekan

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0

telefonun markası önemli Nokıaysa Nokıa ovi suıte , sAmsungsa samsung kies indirceksin telefonla bluetotoh veya kablolu bağlantı kur girersin en basitinden wifi şifreni gir bu kadar :D

3. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

Ya arkadaşlar benim kablosuz internet vardı. Telefonla wifi özelliğinden android marketten oyun indirmek istedim Fakat olmadı arkadaşlarımında olmadı kablolu modem kullanıyorum şimdi telefonu bilgisayara bağladım bağlanmak istiyorum olmuor lütfen bi cevap yazın sorunum hakkında 3 ay araştırdım fakat yok arkadaşlarımın kablosuz modemine bağlanıyor burda bağlanmıyordu o yüzden kablolu modem alıp teli pc ye bağlayıp yapmak istedim lütfen cevap yazın olmuyorr :( :(

4. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

:confused1:arkadaslar size bi sorum olacak benim evde ttnet modem var ona nasıl wifi kurabilirim yardımcı olurmusunuz :confused1:

5. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

mrb bişey sorabilir miyim?

6. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

Bakin arkadaşlar telefonumla bilgisayara bağlandim daha doğrusu bağlanmak için şifreyi istiyo ben o şifreyi nerden öğrenebilirim lütfen biri yazsinn

7. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

eğer wifi özellikli bir telefonunuz varsa ve kendi internet bağlantısı sağlayacak kurulumunuz yoksa en güzeli samimi ve kullanımınıza problem yaratmayacak bir internet kullanıcısından rica ederek şifresini alınız ve telefonunzun wifi özelliğiyle kullanıcı interneti açık olduğu sürece tarama yaparak kişiyi bulup sağ kısmında yer alan şifre giriş kutusuna tıklayarak verilen şifreyi girip onayladığınız zaman telefonunuzdan diğer kullanıcının internet hattından dilediğinizce sörf yapabilirsiniz hemde hiç bir ücret ödemeden sanırım 1000 m içerisinde hat kapanmıyor....kullanan bir çok kullanıcı var hemde ücretsiz .ama bulunduğunuz mevkide birisinden rica ediniz her daim kullanabilmek için .:)

8. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

:laugh:arkadaşlar benim galaxy s4 var onun kontörünü kullanarak nasıl laptoptainternete girebilirim Yardımınız için teşekkürler :D

9. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

arkadaslar benım samsung galaxy ace telefon var evdekı vıfı harıc tum vıfıye baglanıyor. fakat bıze gelen mısafırlerın bazıları vıfıye bagalnıyor samsung galaxy s3 s2 ve ace baglanmıyor yardımcı olursanız cok sevınırım

10. zapkin

zapkin Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Connectify ve Virtual WiFi Router_2.0.1.5 ile her ikisiyle de komşudan gelen wifi interneti bir laptoptan diğerine aktardım.Ancak android tablet 5 diş "mükemmel" bağlandı yazıyor fakat chrome,mozilla,tarayıcı üzerindeki 3 browserla da internete çıkamıyor.
    Cihaz Piranha Aristo 2 tab 7 Android 4.1.2 yüklü.

Tablet bu ağa bağlandı yazdığı halde neden nete giremez.

Lütfen yardım.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

NOT"Güvenlik Türü ile alakalı olduğuna dair yazılar var nette.wifi kaynak WPA2-PSK
    Connectify ve VirtualWiFiRouter_2.0.1.5 wifi yayınları güvenlik şekli de WPA2-PSK
    Tablet zor da olsa wifi kaynak a bağlanıyor.(WPA2-PSK)

yani sorun güvenlik şekli değil gibi duruyor."

11. zapkin

zapkin Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    En son ipconfig /all yaparak aynı wifi ile nete giren bir pc nin ip,ağ geçidi ve dns lerini elle girdim tablete.Yine full çekiyor ama nete girmiyor.http://173.194.65.94/ ile denedim.google a girmedi.Sorun nerede olabilir yardımcı olursanız çok sevinirim.

12. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

telefonumdaki internet paketini leptoba bağlayarak nasıl kullanabilir? pc ye yüklemem gereken program nedir?

13. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

:devil::devil:Arkadaslar vinn kullaniyorum ayni zamanda telefonlada internete baglanmak istiyorum nasil yaparim bi turlu paylasima acamadim interneti

14. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

slm kardeş bende aynı soruyu araştırıyordum şöyle bir şey buldum işletim sistemin win 7 ise 1-ağ ve paylaşım merkezini aç
    2-yeni bağlantı veya ağ kur'u tıkla 3-açılan listenin alttan 2.sıradaki kablosuz geçici ağ kur'u tıkla ileri de ağ adı ve şifre belirle bu ağı kaydet kutucuğunu işaretle tekrar ileri de ve son olarak ağ paylaşımını aç ı tıkla tamamdır artık tel den pc ye bağlanabilirsin

15. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

Ya ben telefondan wifi yi acıyroum baglanıryorda bılgısıyarımın agına fakat ınternetı acmaya calıstıgımda telefonda ıste mahalleadıwifinet gıbı bı sayfa cıkıyor modem kablolu bende onu da belırteyım baska telefonlarda baglanıyor evdekı modemden ama galaxy ace de olmadı anlattıgım gıbı ne yapmam lazım en kolay ve anlasılır bı yolu yok mudur ?:cursing:

16. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

Cmdyi yonetici olarak çalıştır assagıdakı kodu yaz
    Başlatmak İçin
    netsh wlan set hostednetwork mode=allow ssid="isim" key="şifre" keyUsage=persistent

netsh wlan start hostednetwork

Durdurmak için
    netsh wlan stop hostednetwork

17. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

evde sınırsız ınternet var telefndan wıfı ye gırmek ıstıyorum bılgısarda hngı ayarları yapmam gerekıyor

18. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

evde internet var ama kablolu nasıl telefonda girebilirim

19. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

:yes:BENCE bilgisayara nokia pc suite indir ve telefonun usb kablosunu bilgisayarına tak ve noki pc suite yi aç ve internet bağlantısını bul ve üzerine tıkla ve bağlan de oo bağlanır ben denedim hemde telefondan internet hakkın gitmiyo:lol::lol::clap:

20. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

benım sorunum bılgısayarla yan komsunun ınternetınden kablosuz olarak yararlanıyorum ama telefonla bunu yapamıyorum dusundumkı bılgısayar aracılıgıyla telefondan ınternete baglanabılırmıyım acaba yanı bılgısayarı modem olarak kullanabılırmıyım bu konuda bılgısı olan yardım edebılırmı tesekkurler

Sayfayı Paylaş