Telefondan bilgisayara bağlanıp intenete nasıl girilir?

Konusu 'Akıllı Telefonlar' forumundadır ve epzq tarafından 22 Mart 2012 başlatılmıştır.

1. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

şimdi benim telefonum galaxy ace ama internete bağlanamıyorum ne yapabilirim

2. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

ya ben pc den bağlanmak istiyorum telefona ama bilgisayar bu ağ türünü algılamıyor diyo bn ne yapcam ??

3. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

Slm arkadaşlar bende leptob bilgisayar ve samsung galaksi beam tlf var leptobumda 3g winn var ben telefonla leptobuma nasil baglanip internete girecem bunun için ayri bi cihazmi almam gerekiyo

4. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

arkadaşlar bende bi bilgisayarvar külüstür buluetut varmı yokmu bilmiyorum
    internet var ama ortak kullanıyoruz komşumla bende telefonumdan bilgisayarın internetini kullanmak istiyorum aceba böyle bişi mümkünmü yardımcı olabilirmisiniz.

5. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

ya benim bilgisayar var telefonumda gözükmüyo ama bütün arkadaşlarım telefonlarını da denedim olmuo neden ?:cursing:

6. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

abiler evde koblasuz modem var telefondan gecemiyorum yardımcı olun

7. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

beyler benim türksel vınn var ben telden nasıl bağlanırım acil cevap

8. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

arkadaşlar kesin çözümü oln yokmu acil net lazım oluo kim kalkıp laptobu açıp nete girecek yaa offf

9. wolkhy1903

wolkhy1903 Profesör

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    38
    bende de android telefon var 10 tl sınırsız internet tanımlı hattıma ve su an baglantıyı yaptım ve hızı gayet ıyı ama endişelerim var sınırsız ınternet olmasına ragmen bırde fatura kabarmasın ..o zaman sıkıntı olur...sınırsız dıye aldım ve 1 gb tan sonra 128 kb ye dusecekmıs hız...sonra devam yıne...

10. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

anlatır msn ltfen

11. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

bulututa gerek yokki ara kabloyla bağla yeter

12. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

bende nokiaC3 var girebilirmiyim connectify kullanarak lütfen cevaplayın

13. semih61

semih61 Profesör

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    38
    Yapabilirsin. Telefonun rootlu olmali tabi. Usb kablo ile telefonu baglaman lazim google den usb tunnel diye arat bulursun. Telefona bu orogrami kurman lazim pc yede bir orogran lazim. Googlede arastirsan bulursun. Bulamazsan ozelden bana ulas yardimci olurum.

14. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

kardeş bn internetimin şifresini bilmioyrum nasıl olacak komşudan cekiyorum neti kablolu modem oda kalıyor

15. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

arkadaşlar bizim evde masa üstü pc var ama ben yakın zamnda tablet pc almak istiyorum acaba bir internetten 2 pcye bağlana bilir mi lütfen çok acill =)

16. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

:(:confused1::crying:eek:fff ben giremiyorum.Şifreyi bilmiyorum nasıl öğrenebilirim? lütfen cevap yazın :( ama acil!!!

17. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

wiresless modem kabloluda olur mu

18. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

arkadaşlar eger pc den interneti telefonda grmek istiyosan başlatan denetim massasına girin orda mabil ile giriş yazıo ona tıklayın telefon nonuzu yazın telefonunuzdanda onaylayın
    bu kadar :)

19. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

Arkadaşlar öncelikle hepinize merhaba
    Bende Wı - Fı özelliği olmayan Samsung GT - E2250 telefon var bluetooh veya kablo aracılıgı ile tarife almadan internete bağlanabilir miyim ?
    Bu konudaki önerilerinizi bekliyorum . Saygılar

20. aschil

aschil Doçent

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Zamanımda yapmıştım.
    Elimdeki cihaz galaxy ace idi hattımda da sınırsız vodafone net paketi vardı.
    Acenin net ayarlarından mobil ap tarzıbişey vardı neti wirilese veriyordu bende o şekilde leptopdan giriyodum nete.

Sayfayı Paylaş