Telefondan anlayanlar bakabilir mi ?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

04İbrahim04

Asistan
Oyun ve kamera performans konusunda gerçekten iyi ve kasma donma yapmayan akıcı bir arayüze sahip kullanırken keyif veren telefon önerir misiniz ? Bütçe 4000 TL, Samsun S9 - iPhone 7 Plus - iPhone 8 arasında gidip geliyorum, S9Plus önermeyin çok büyük telefon, iPhone 8 Plusta önermeyin çok pahalı :D iPhone 8 Alırsam da ikinci el alıcam, Gönlüm bir yandan S9 diyor, iki GB ram ve bir kamera farkı ve pil için S9 Plus ile arasında çok büyük fark olduğunu düşünmüyorum, S9 elede güzel oturuyor, bana yardımcı olursanız sevinirim, bununla ilgili çok konu açıyorum çok düşündürüyor beni :D Teşekkür ederim
4000₺ ye cıkmışken s9 plus almalısın bence büyük evet ama donanımsal fark var bence pişman olursun

Arma*

Asistan
4000₺ ye cıkmışken s9 plus almalısın bence büyük evet ama donanımsal fark var bence pişman olursun
Ne gibi pişman olurum, portre modu önemli değil normal S9da zaten bokeh modu var tek kamera ile gayet güzel çekim yapabiliyor, Plus modeli iki GB ram ve iki çekirdek fazla bide bataryası daha iyi, bence S9 4gb ram ile güzel işler çıkarabilir gibi geliyor yeterli olucaktır sanırım, Plus alıcam bütçe yetmiyor, 4000bini veren 500 daha verir diyorlarda şuan veremiyorum beklemekte istemiyorum, plus modeli bana çok büyük geldi,

Leand

Dekan
Ne gibi pişman olurum, portre modu önemli değil normal S9da zaten bokeh modu var tek kamera ile gayet güzel çekim yapabiliyor, Plus modeli iki GB ram ve iki çekirdek fazla bide bataryası daha iyi, bence S9 4gb ram ile güzel işler çıkarabilir gibi geliyor yeterli olucaktır sanırım, Plus alıcam bütçe yetmiyor, 4000bini veren 500 daha verir diyorlarda şuan veremiyorum beklemekte istemiyorum, plus modeli bana çok büyük geldi,
Dostum daha önce dediğim gibi s10e almaya bak neden dersen ön kamera, ekran kalitesi, ses kalitesi, kamera yazılımı daha gelişmiş, wifi 6, daha iyi tasarım, daha gelişmiş işlemci ve daha iyi batarya yani bu daha da gider neden sık sık öneriyorsun dersen çünkü s9 batarya üzebilir sizi ayrıca tek kamera olduğu için bokeh efekti s10e kadar iyi değil. Ben yani senin seçenekler arasında s9 en iyisi olduğu halde önermiyorum çünkü pişman eder o batarya söylemiş olayım 500 civarı fark var aralarında bence şartları az zorla s10e al değecek arada ki 500tl'ye.

Arma*

Asistan
Dostum daha önce dediğim gibi s10e almaya bak neden dersen ön kamera, ekran kalitesi, ses kalitesi, kamera yazılımı daha gelişmiş, wifi 6, daha iyi tasarım, daha gelişmiş işlemci ve daha iyi batarya yani bu daha da gider neden sık sık öneriyorsun dersen çünkü s9 batarya üzebilir sizi ayrıca tek kamera olduğu için bokeh efekti s10e kadar iyi değil. Ben yani senin seçenekler arasında s9 en iyisi olduğu halde önermiyorum çünkü pişman eder o batarya söylemiş olayım 500 civarı fark var aralarında bence şartları az zorla s10e al değecek arada ki 500tl'ye.
S10e 5400 TL oldu 😁

Leand

Dekan
S10e 5400 TL oldu 😁
s10e
4400 ile 4250 arası hatta n11 ve gg'den sağlam satıcı ve kampanya yakalayabilirsen kupon ile bayağı uyguna geliyor tabi almak istemiyorsanız siz bilirsiniz benimkisi sadece tavsiye ve fikir iyi geceler. ;)

Arma*

Asistan
s10e
4400 ile 4250 arası hatta n11 ve gg'den sağlam satıcı ve kampanya yakalayabilirsen kupon ile bayağı uyguna geliyor tabi almak istemiyorsanız siz bilirsiniz benimkisi sadece tavsiye ve fikir iyi geceler. ;)
Kaç gündür soruyorum, takıntılıyım sanırım fazlasıyla, vakit ayırıp bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim

04İbrahim04

Asistan
Ben kendim s8 kullanıyorum bazen diyorum keşke plus alsaydım ama benim aldığım zaman donanım farkı yoktu
Aradaki 2gb ram bence baya fark yaratır kısa vadede olmasa da uzun vadede birde s9 ve s8 deki tek kamera bookeh efekti canlı odak diye geçiyor 50 cm yakın olma kuralı var çift kamera gibi değil
Ama siz içinize sineni alın s9 sizi 3 yıl rahat götürecek bir cihazdır

halil007

Doçent
iPhone 5s kullanan bir arkadaşım PUBG oyununda telefonun ısındığını, lakin çok kasmadığınız söyledi. Androidde milyon adet telefon var ve oyun yazanlar hepsine optimize edemiyor. iOS'ta ise birkaç tane olduğundan oyunlar ve appler çok daha optimize çalışıyor. iPhone 8 tavsiye ederim. şayet en az 4 yıl daha yazılım garantisi var. X ile aynı vakit çıktığı için hız olarak aynılar. A11 çip var. 7'de A10. Sana SDN ekibinin şu videosunu izlemeni tavsiye ederim. 8 daha iyidir. X daha güzel, XS harikulade. Şimdi diyeceksiniz, hoştur ama banene. Çok haklısınız. Dolar: 5,83

Arma*

Asistan
Herkes ios kasmaz androidler iki aya kasmaya başlar diyor, sanırım eski bu kasmalar eski androidlerde oluyor, artık yeni nesiller uzun ömürlü gider kasma olmaz sanırım değil mi ? Çünkü iPhone Xin bile kastığını söyleyen var, S9 ve S9 Plusun kamera farkında portre dışında başka fark yok sanırım değil mi, ikisinde çekim görüntü kalitesi aynı, 32 GB hafıza yetse iPhone 7 Plus alacağım da, bu ioslarda iCloud hesabınin verdiği ücretsiz 5gb alana resim videoları atıp rahatlatabiliyoruz hafızayı değil mi ?

stat counter