Telefonda'ki Rehberi Sim kartına nasıl aktarabiliriz.

Bu konuyu okuyanlar

tb2dlh

Doçent
Reaksiyon puanı
194
Selamın aleyküm. Herkese Hayırlı geceler. Benim bi akrabada 4s telefonu var AppStore dan hiç uygulama indiremiyor İphone SE aldı ve 4s de olan rehberi SE ye aktarmak istiyorum nasıl yapabilirim yardımınızı acil bekliyorum. Şimdiden hepinize teşekkürler...

Reaksiyon puanı
78
Cihazın yazılımı eski olduğu için tam emin olamıyorum. Sizde buna benzer yer varmıdır bilemiyorum. Yoksa da ayyarlardaki rehberler bolumunde olabilir. Ona gelip rehber i aktif edin(Otomatik aktif edilidir zaten). Yeni telefona aynı e-posta adresini girin otomatikmen geçer.
CCFB930F-0490-4CAA-A6E8-A0CC859DB2E2.jpeg

tb2dlh

Doçent
Reaksiyon puanı
194
Niye kimse Google kullanmıyor?

iPhone Rehberi Sim Karta Nasıl Aktarılır?

---- Mesajlar birleştirildi ----

iPhone Rehberi Sim Karta Aktarma
Google a baktım ve bu telefona program inmiyor orda da telefondan sime aktarmak için My Contacts Backup indirmek gerek diyor kardeşim.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Cihazın yazılımı eski olduğu için tam emin olamıyorum. Sizde buna benzer yer varmıdır bilemiyorum. Yoksa da ayyarlardaki rehberler bolumunde olabilir. Ona gelip rehber i aktif edin(Otomatik aktif edilidir zaten). Yeni telefona aynı e-posta adresini girin otomatikmen geçer.
Ekli dosyayı görüntüle 41846
Dostum teşekkür ederim.SE ye yeni hesap açılıp ta girdiler. Eski telefona da başka bir mail adresi girip apple ın önerdiği programı indirdi.Sorun çözüldü teşekkür ederiz...

Son düzenleme:

silindi

Profesör
Reaksiyon puanı
3,580
Selamın aleyküm. Herkese Hayırlı geceler. Benim bi akrabada 4s telefonu var AppStore dan hiç uygulama indiremiyor İphone SE aldı ve 4s de olan rehberi SE ye aktarmak istiyorum nasıl yapabilirim yardımınızı acil bekliyorum. Şimdiden hepinize teşekkürler...
Rehberi vcf dosyası olarak diğer telefona atabilirsiiz.