Telefondaki numaraları SİM karta atamıyorum??

Bu konuyu okuyanlar

cihaankurt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefondaki numaraları SİM karta atamıyorum ıphone 4 s kullanıyorum

thepolice2

Doçent
Reaksiyon puanı
1
iPhone da jailbreak olmadan telefon numaralarını SIM a atamazsın. Sadece sim deki numaraları telefona atabilirsin. Jailbreak yaptıysan Simmanager diye bir program var onu kullanabilirsin.

temha555

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
SIM e aktarıp ne yapacaksın ki?
Amaç yedeklemek mi başka bir telefona aktarım yapmak mı bilmiyorum ama..
Her durumda lazım olsun yada olmasın
My Contacts Backup uygulamasını indir. Rehberini maile yedekle.
Ondan sonra başka telefonada aktarabilirsin. iPhone tekrar geride yükleyebilirsin.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar ben telefonda 6.0.1 güncellemek istiyorum ve sim manager i indirdim ve baktım ki 4S de çalışmıyoruş benim sizden ricam telefondaki numaraları sim karta kaydedip sıfırlayıp tekrar baştan yükleyeçeğim ama sim kartına kopyalayamıyorum lütfen bir cvp yazın sırasıyla işlemi nasıl yaparım açıklayan var mı?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
sim kart takılıyken ITUNES üzeriden aktivasyon işlemi otomatik olarak yapılıyor ve sorun giderilmiş olur.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya ben ıphone 4 s kullanıyorum şimdi başka telefon kullancam kartımı taktım isimler kaldı ıphone da bnde onları sim kartına taşımak istrym nasıl yapmalıyım yardmcı olun lütfen ya :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Çok teşekkürler benim de işime yaradı.
Bu tip bilgilerin paylaşılması gelişim için çok önemli
Saygılarımla HÖF

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ıphone 5 te telefondan sıme ataramıyorum yardımcı olabılırmısın

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhaba arkadaslar. iphone 5 kullaniyorum. ios 8 güncellemesini yükledikten sonra telefon kasınca sıfırlamak zorunda kaldim. telefon normale döndü ama bu seferde sim rehberini telefona aktaramiyorum. Aktar dediğimde '' kişileriniz aktarılıyor'' diyor ve öyle kalıyor. ne yapabilirim acaba?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aynı durum bende de var lütfen yardımcı olun
şimdiden teşekkürler

clients

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
itools ile telefondaki rehberi vcf formatında alabilir diğer telefonunuza atabilirsiniz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar es 4 kullanıyorum karşımdaki numaraları nasıl telefona kopyalayarak,yardımcı olun lütfen.