Telefonda dizüstü sınıfı Intel işlemci kullanılacak!

• Konuyu başlatan shiftdelete.net
  • Başlangıç tarihi

Bu konuyu okuyanlar

S

shiftdelete.net

SDN Okuru
Telefonda dizüstü sınıfı Intel işlemci kullanılacak!

Microsoft tarafından geliştirilen yeni bir Windows 10 Mobile tabanlı akıllı telefonda dizüstü bilgisayar sınıfı Intel işlemciye yer verileceği iddia ediliyor.

Dizüstü sınıfı Intel işlemci kullanan bir Windows 10 Mobile akıllı telefondan sizin beklentileriniz neler?

Son düzenleme:

eronis

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Geliştiricilerin ilgisini çekeceği kesin. Ayrıca oldukça hızlı ve stabil bir kullanım bekleyebilirim bu cihazdan. Bunun gelecekteki bütün Android cihazlarda yapılmasını isterdim ama Intel/Google birlikteliği yürümedi yada benim gördüğüm bu. Intel parayı beğenmedi ve bu yüzden de elini çekti. Olayın başka bir yüzünü gören varsa yada benim görüşümü yanlış gören varsa duymak isterim...

Bloother

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,327
Dizüstülerde bile soğutma sistemi yetersiz kalırken, telefonları nasıl soğutacaklar? Yoksa fırıncı eldiveni mi takacağız kullanırken?

eronis

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Dizüstülerde bile soğutma sistemi yetersiz kalırken, telefonları nasıl soğutacaklar? Yoksa fırıncı eldiveni mi takacağız kullanırken?
Benim N3050 işlemcili netbook'umun en ağır işte 38 derecenin üstüne çıktığını görmedim ve taş çatlasa 40 derecenin üstüne çıkarabilecek bir şey yapabileceğime inanmıyorum. Fansız olduğunu söylemiş miydim ? Asus TP200SA. Araştırabilirsin yada sana direk çıktı da gönderebilirim buradan.

Bloother

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,327
Benim N3050 işlemcili netbook'umun en ağır işte 38 derecenin üstüne çıktığını görmedim ve taş çatlasa 40 derecenin üstüne çıkarabilecek bir şey yapabileceğime inanmıyorum. Fansız olduğunu söylemiş miydim ? Asus TP200SA. Araştırabilirsin yada sana direk çıktı da gönderebilirim buradan.
Kusura bakma, HP Pavilion ile bu söylediğini şu an hayal bile edemedim.. :D