Telefonda Counter Strikee !!

Bu konuyu okuyanlar

HalilTr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
19
Special Forces group2 arkadaşlar android ve iostada olan online counter strike ister arkadaslarinla oyna ister botlara karşı oyna :)

MuhammedSC

Müdavim
Reaksiyon puanı
484
İndirelim. Denemekten zarar gelmez. Zaten kotayı kucakladım :)

HalilTr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
19
Mukemmel birsey ya :) 3 gundur kesfettim 7 8 arkadas paso online atiyoruz :) ara sirada tek atiyorum botlara karsi yada online oynayanlara karsi :) cs 1.6 nin telefon versiyonu hersey ayni haritalar v.s..

MuhammedSC

Müdavim
Reaksiyon puanı
484
Mekanikleri begenmedim sildim. Oynanis zor.

HalilTr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
19
Cok kolay 5 dkda alisiyorsun otomatik ates ediyor adamin ustune gelince adamlar ayarlamis yapmis valla :) 6 ya 6 atıyoruz elemanlarla :) 3 saattir kalkamadik başından :)

Uber

Müdavim
Reaksiyon puanı
798
ya ufacık alette oyun mu olur telefonda ciddi anlamda oyun oynanamaz şahsi fikrimdir ha dolmuşta metroda ayakta değilsem açar skyforce tarzı arcade oyunları oynarım :D benim parmaklar büyük sığmıyor ekrana

HalilTr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
19
5.5 inc ve üzeri icin idelai ben 7 plusta oynuyorum Iphone 5 s te bile oynayan arkadas var suan yanimda Onu bile sardi o ekranda dogru durust goremedigi halde :))

Uber

Müdavim
Reaksiyon puanı
798
5.5 inc ve üzeri icin idelai ben 7 plusta oynuyorum Iphone 5 s te bile oynayan arkadas var suan yanimda Onu bile sardi o ekranda dogru durust goremedigi halde :))

ya mobilde seven çok tabi ama ben oyunu mobillde oynamıyorum bi değişik geliyor koca tv de oynamak varken :D 5.5 ich küccük tüp gibi kalıyor :D ama önemli olan sizin sevmeniz arakdaş ortamı en dandik oyunu bile sevdirir insana

HalilTr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
19
Aynen oyle :) suan pc hic birimizde yok olsada getiremiyecegimiz bir meslek o yuzden fena kafa yapıyor oyun :)

AlperSR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
critical ops oyna kardeş cs nin aynısı silahlar olsun kurşun sayısı olsun aynı amaç fln da aynı. çok güzel mutlaka oyna