Telefona işletim sistemi atma

Bu konuyu okuyanlar

thefaker21

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Evet arkadaşlar herkeze merhaba telefona stock rom atmayı denenerken twrp moda girdim ve wipe data var orda tiklerden hepsini tikledim systemde dahil bu yüzden androidi sildim telefonum huawei p9 LİTE ve stock rom bir türlü kuramıyorum fabrika ayarlarına geri dönmek istediğim zaman your phone cant be trusted yazısın alıyorum lütfen yardımcı olun 2 haftadır telefonumu kullanamıyorum

musttafa6816

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Evet arkadaşlar herkeze merhaba telefona stock rom atmayı denenerken twrp moda girdim ve wipe data var orda tiklerden hepsini tikledim systemde dahil bu yüzden androidi sildim telefonum huawei p9 LİTE ve stock rom bir türlü kuramıyorum fabrika ayarlarına geri dönmek istediğim zaman your phone cant be trusted yazısın alıyorum lütfen yardımcı olun 2 haftadır telefonumu kullanamıyorum
merhaba arkadasim.sana yardimci olabilirim oncelikle huawei bilmiykrhm ama stock rom yuklerken teleofna neden twrp yukledin custom.rom yuklerkn ohtoyacim var twrp ye
sorunun cpzumu ise.samsungda odin yani stock.rkm yuleme.aravi ile pcden tekrar stock rkmunj yukle.sorun cozulur

Tubicaliskan

Asistan
Reaksiyon puanı
127
Sammobile adlı sitede Samsung marka telefonların orijinal stok romları bulunmakta. Odin adlı program ile yükleyebilirsin, internette gerekli videolar mevcut.

Bu yüzden, kullanmasını bilmediğiniz Custom recovery' leri kurup kurcalamamalısınız.