Telefon (ve tablet) Karşılaştırma Sitesi

Bu konuyu okuyanlar

Mustafa Deliktaş

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,239

Birçok karşılaştırma sitesi gördüm ama bunun arayüzü ve filtreleme özelliği daha çok hoşuma gitti.
Hatta fiyat/performans oranına göre listesi bile var.
Ürünlerin en ufak teknik detayları bile var bilgilerinde.
Arama yaparken kendinize uygun modeli seçmek için uygun bir filtreleme sistemi mevcut.
(Bataryası iyi olan bir telefon mu, kameraya ağırlık verdiğiniz bir model mi yoksa antutu puanuna göre bir model mi vs gibi kriterleri istediğinize göre sıralayabiliyorsunuz)

Ek Açıklama 2019-11-13 221637.jpg

Ek Açıklama 2019-11-13 221429.jpg

Mesela f/p konusunda 1. olarak rn8 proyu koymuşlar ki bence çok doğru bir karar.
Kullanıcı yorumları ortalama puanları vs çoğu şeyi düşünmüşler.

Sonuç olarak ben çok başarılı buldum bu siteyi ve bir ürün almadan önce burdan bir göz atmanızı ve karşılaştırma yapmanızı tavsiye ederim.

Son düzenleme:

Melih Beyefendi

Profesör
Reaksiyon puanı
886

Birçok karşılaştırma sitesi gördüm ama bunun arayüzü ve filtreleme özelliği daha çok hoşuma gitti.
Hatta fiyat/performans oranına göre listesi bile var.
Ürünlerin en ufak teknik detayları bile var bilgilerinde.
Arama yaparken kendinize uygun modeli seçmek için uygun bir filtreleme sistemi mevcut.
(Bataryası iyi olan bir telefon mu, kameraya ağırlık verdiğiniz bir model mi yoksa antutu puanuna göre bir model mi vs gibi kriterleri istediğinize göre sıralayabiliyorsunuz)

Ekli dosyayı görüntüle 81618

Ekli dosyayı görüntüle 81617

Mesela f/p konusunda 1. olarak rn8 proyu koymuşlar ki bence çok doğru bir karar.
Kullanıcı yorumları ortalama puanları vs çoğu şeyi düşünmüşler.

Sonuç olarak ben çok başarılı buldum bu siteyi ve bir ürün almadan önce burdan bir göz atmanızı ve karşılaştırma yapmanızı tavsiye ederim.
Epey VS burası?