Telefon tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

senslh

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Merhaba kolay gelsin şuan iki telefon arasında kararsiz kalıyorum size iPhone 7 mi almalıyım yoksa note fan edition

Doğukan S

Doçent
Reaksiyon puanı
266
Merhaba kolay gelsin şuan iki telefon arasında kararsiz kalıyorum size iPhone 7 mi almalıyım yoksa note fan edition
Ben Note Fan Edition'u öneriyorum. Apple Türkiye garantili 32GB'lık Iphone 7 Hepsiburada'da 2999TL'ye satılıyor. Note Fan Edition 2000-2200TL gibi fiyatlara bulunuyor. Hem bence çok daha iyi bir cihaz. Tasarımı, kamerası ve performansıyla çok iyi bir cihaz. Keza pil performansı da Iphone 7'den çok daha başarılıdır. Üstelik 64GB cihaz. Hangi ekosistemi istiyorsunuz o da önemli ama bence Note Fan Edition çok daha iyi bir cihaz. Tabii bir şey var o da cihaz ithalatçı garantili eğer sorun olmayacaksa Note Fan Edition iyi bir seçim olacaktır.

senslh

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Ben Note Fan Edition'u öneriyorum. Apple Türkiye garantili 32GB'lık Iphone 7 Hepsiburada'da 2999TL'ye satılıyor. Note Fan Edition 2000-2200TL gibi fiyatlara bulunuyor. Hem bence çok daha iyi bir cihaz. Tasarımı, kamerası ve performansıyla çok iyi bir cihaz. Keza pil performansı da Iphone 7'den çok daha başarılıdır. Üstelik 64GB cihaz. Hangi ekosistemi istiyorsunuz o da önemli ama bence Note Edition çok daha iyi bir cihaz. Tabii bir şey var o da cihaz ithalatçı garantili eğer sorun olmayacaksa Note Fan Edition iyi bir seçim olacaktır.
teşekkür ederim

Yılmaz İpek

Asistan
Reaksiyon puanı
24
bence iphone 7 almalısın not fe parçaları bulunmuyor denilebilir

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Note fe garanti ve parça sıkıntısı var bence türkiye garantili bir cihazlara yönel xperia xz1 2100tl xz premium 2500tl galaxy s7 edge 2500tl nokia 8 var 2200tl huawei p10 plus var 2700tl

Doğukan S

Doçent
Reaksiyon puanı
266
Arkadaşın dediği gibi Samsung tarafında Note Fan Edition'a alternatif S7 Edge var. Arada sadece Spen farkı var. Tabii bir de iris tarayıcı yok. Hepsiburada'dan 2500TL gibi fiyatlara Samsung Türkiye garantili bir şekilde alabilirsin. Hem garantide muhattap olabileceğin bir yer olur.

AMC

Müdavim
Reaksiyon puanı
764
Ayfon al gec android cekilmez.

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Paran varsa iphone yoksa note fe değilde xz1 olabilir
Şu kafadan bi çıkın artık her parası olan iphone mu kullanıyo.5000 tlyede samsung var 1000 lirayada samsung var herkesin imkanına göre.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Note fe iphone 7 den çok daha iyi bi cihaz her yönüyle ekranı kalitesi olsun kamerası olsun tasarımı pili her yönüyle üstün bi cihaz iphone 7 nin artısı olarak stereo hoparlöre sahip olmasını söyleyebiliriz

Son düzenleme:

Mehmet Alperen

Doçent
Reaksiyon puanı
160
Şu kafadan bi çıkın artık her parası olan iphone mu kullanıyo.5000 tlyede samsung var 1000 lirayada samsung var herkesin imkanına göre.

Note fe iphone 7 den çok daha iyi bi cihaz her yönüyle ekranı kalitesi olsun kamerası olsun tasarımı pili her yönüyle üstün bi cihaz iphone 7 nin artısı olarak stereo hoparlöre sahip olmasını söyleyebiliriz
Pardon ben orda çöpe atacak paran varsa deseydim olurdu değil mi

Asgari ücret alanlar mı kullanıyor iphone yi

Son düzenleme:

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Bence iphone 7 almalısn. Note fe pek önermediğim bir cihaz, alıcaksan fixpack ile almalsın öyle alsan da parça bulunamama riski var.

EtiJhin

Doçent
Reaksiyon puanı
147
iphone 7'yi bir kenara koy fiyatına göre kötü.Tasviyem xiaomi mi 6, oneplus 5t, huawei mate 10, samsung galaxy s8 bunları karşılaştırarak kendine uygun olanı almanı tavsiye ederim.

uclerb

Asistan
Reaksiyon puanı
70
Note fe öneririm bir kullanıcı olarak. Parça bulunamama sorunu yok. Garantiye verince gayet de parçası bulunup tamiri yapılıyor.

ir10

Asistan
Reaksiyon puanı
18
Note fe keşke tr garantili olsaydı ama değil ben İphone 7 öneririm kamerası pili kötü falan değil gayet güzel benim hergün görüştüğüm arkadaşım kullanıyor note fe'ninde çerçeveleri var tasarımı dert eden varsa he birde samsung alacaksan gidip ithalatçı garantili telefon alma ne olur ne olmaz

Mehmet Alperen

Doçent
Reaksiyon puanı
160
Konuya şöyle dahil olmaya çalışayım: Çocukluğunuzdan beri yemek yerken sağ kolunuzu kullanıyorsunuz ama şimdi ise sol kolunuzu kullanmak istiyorsunuz veya tam tersi. Yemeği düzgün bir şekilde yiyebilir misiniz? Tabiki de hayır. Üstünüze dökersiniz dişinize, ağzınıza vurursunuz vb. Aynı şekilde iPhone 4s'den beri iPhone kullanıyorum ve bir çok iPhone modelini hem kendi cihazım olarak hemde yakınımdakilerin cihazlarını kullanarak bilgi sahibi oldum. Android telefonda kullandım fakat iPhone'da ki rahatlığımı androidde yaşayamadım çünkü artık yazılımına alışmışım bir kere. Bu fanboyluk değil aslında bir çok konuda iPhone yerine android telefon önermişimdir. Son olarak parası kullanmak istediği cihaza yetiyorsa onu kullanır ve bu kimseyi ilgilendirmez, kimsenin de bunu eleştirmeye hakkı yoktur. Eleştirilecek bir şey varsa eğer oda vergilerdir. :)

Bende aynen böyle diyorum

Son düzenleyen moderatör:

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Pardon ben orda çöpe atacak paran varsa deseydim olurdu değil mi

Asgari ücret alanlar mı kullanıyor iphone yi
Evet kredi çekip hava olsun diye iphone alan bi yığın insan var aynı şekilde note 8 s9 gibi cihazları alan bi yığın insan var.Giden para benim param bırak çöpe gitsin sen elmandan ısırmaya devam et

Mehmet Alperen

Doçent
Reaksiyon puanı
160
Ben orda iphone almak parayı çöpe mi atmak. Diye mi düşünüyorsun diye yazdım onu

senslh

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6

Teşekürler

Note fe öneririm bir kullanıcı olarak. Parça bulunamama sorunu yok. Garantiye verince gayet de parçası bulunup tamiri yapılıyor.
Teşekürler

Son düzenleme: