SAmsung S7 Edge/Note 5/Note 7/İphone 6S Modelleri Arasından Hangisini Önerirsiniz ?

Bu konuyu okuyanlar

bedaksoy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
arkadaslar yeni bir telefon almak istiyorum ama bir turlu karar veremiyorum.
Samsung s7 edge-note5-note7-iphone6s bu 4 telefon arasinda kaldim gecen telefonum s6 ydi surekli sikinti garantide gecerdi toplam 2 ay kullanabildim acikcasi samsung beni soguttu ama samsungun her zaman bir al benisi var ama iphoneda verdigi garanti kapsami cok cezbedici ve diger bir yandan telefon fiyatlari 6s 3000 tl 650 dolara gelecek note 7 asiri pahali note 5 git gide fiyat dusuyor s7 edge 3000 lira ustu derseniz yurt disindan al amerikda s7 edge 2000 tl 6s 1950 tl yardim ederseniz sevinirim

FOM

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,264
Merhaba.

Eğer ios işletim sistemini kullanmak istiyorsanız;
İphone 6s size 4 sene rahat,donma,kasma yapmadan bir kullanım sunacaktır. Bunun yanında 3D Touch şahsi fikrim ciddi bir yenilik ki kullanmaya alışınca çok kolaylaştırıyor telefonu kullanımınızı aynı zamanda da en stabil ve hızlı çalışan bir parmak izi sensörüne sahip.

Android işletim sistemini kullanmak istiyorsanız;
Eğer ki imkanınız varsa note 7 almanızı tavsiye ederim bence samsungun şimdiye kadar yaptığı en şık cihaz. Aynı zamanda iris tarayıcı,HDR video ve su altında spen kullanımı cezbedici özellikler.
Fakat; s7 edgeyle donanımı aynı s7 edge de ip68 sertifikasına sahip spen ve HDR video sizin işin önemli değilse aradaki fiyat farkına değmez diyorsanız S7 edge de çok cazip bir tercih olacaktır özellikle batarya yönünde.

bedaksoy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Merhaba.

Eğer ios işletim sistemini kullanmak istiyorsanız;
İphone 6s size 4 sene rahat,donma,kasma yapmadan bir kullanım sunacaktır. Bunun yanında 3D Touch şahsi fikrim ciddi bir yenilik ki kullanmaya alışınca çok kolaylaştırıyor telefonu kullanımınızı aynı zamanda da en stabil ve hızlı çalışan bir parmak izi sensörüne sahip.

Android işletim sistemini kullanmak istiyorsanız;
Eğer ki imkanınız varsa note 7 almanızı tavsiye ederim bence samsungun şimdiye kadar yaptığı en şık cihaz. Aynı zamanda iris tarayıcı,HDR video ve su altında spen kullanımı cezbedici özellikler.
Fakat; s7 edgeyle donanımı aynı s7 edge de ip68 sertifikasına sahip spen ve HDR video sizin işin önemli değilse aradaki fiyat farkına değmez diyorsanız S7 edge de çok cazip bir tercih olacaktır özellikle batarya yönünde.
ios biraz daha onde duruyor ama iphone 7 de cikmak uzere beklemeye deger mi acaba?

FOM

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,264
ios biraz daha onde duruyor ama iphone 7 de cikmak uzere beklemeye deger mi acaba?

Kesinlikle değer zaten yurtdışından alınıclasa cihaz iphone 7 tercih olmalıdır. Seçim iphone 7 olmasa bile ufak da olsa 6s fiyatlarını etkiler daha uygun olur.