Telefon tavsiyesi !

Bu konuyu okuyanlar

ozyyyk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Meraba öncelikle arkadaşlar,bi konuda beni aydınlatmanızı istiyorum şimdiden teşekkürler.Yaklaşık 1 senedir galaxy s kullanıyorum fakat cihazım karşıya gıden ses problemınden dolayı servıse gitti bı sene içinde 4 defa o yüzden şu sıralar ücret iadesi bekliyorum.Sözlu onay alındı fakan dilekçe beklenmekte.Fatura değeri 1.475 bu fiyatla ne almalıyım sızce 2.el temiz ıphone 4 dusunuyorum yada htc hd yada htc 3D sizin görüşlerinizi alabilirmiyim?

angel75

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
18
2. el olayına girme bence... htc 3d al...

Premium1234

Asistan
Reaksiyon puanı
0
htc 3d mediamrkette inceleme fırsatım oldu tek kelime ile muhteşem arkadaşlarım hayran kaldı ama şu 3D kamerası ile çekilen fotolar ve videolar acaip baş ağrısı yapıyo izler iken :D

technomind

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
74
İphone temiz ise kesinlikle iphone almani isterim , ancak ne kadar güvenilir orası tartışılır... o bakımdan sıfır bir htc 3D almak daha mantıklı bence ;)

ozyyyk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Teşekkurler arkdaslar şöyle bır duyum aldım htc nın servisinin Türkiyede gerçekten sıkınıtılı oldugu , samsungtan yeterınce basım agrıdı zaten farketmısınızdır blackberry dusundum,tabı nokıa pek ıstemıyorum android kullanıcısı olarak sız blackberry konusunda ne dusunuyosunuz bıde blackberrynın uygulama sıkıntısı tabıkı blackberry messenger kullanmak ıcın aylık belırlı bı masrafı var tabi.